..

Gambrinus liga

Hradec Králové v nedělním chladném odpoledni hostil o pár příček lepší Mladou Boleslav, avšak na hřišti to moc znát nebylo. Domácí měli ze začátku několik vyložených šancí, u kterých chybělo hlavně štěstí v zakončení. Boleslav si prakticky po celý zápas žádnou takovou šanci nevytvořila a oba týmy si ze hřiště odnášejí jeden bod. Hradec byl v zápase lepším týmem, sahal po třech bodech, ale ze své střelecké a finální nemohoucnosti ztratil body dva a získal jenom jeden. Utkání sledovalo 4526 diváků.


Hradec začal zápas v obvyklém tempu spalování šancí již od prvních minut. Hned v úvodu byl ve dvou gólových příležitostí Dvořák, ale špatně dvakrát trefil míč. Hradec měl i další slibné pološance, rohy a vytvářel velký tlak na Boleslav, bohužel však z něj nic nevytěžil. Po těchto šancích, jak na stříbrném podnose a velmi hektickém nástupu Hradce, se hra uklidnila a zapadla do průměru. Hosté provětrali Hanuše teprve až ve 26. minutě. Ve 28. minutě Wozniak svoji přízemní střelou zaměstnal boleslavského brankaře. Poté se už do konce prvního poločasu nic zajímavého neudálo a hrálo se prakticky ve středu hřiště v klidném tempu.

Do druhého poločasu vstoupila aktivněji Mladá Boleslav, která jakoby si uvědomila, že do Hradce přijela pro 3 body, jak před zápasem deklarovala. Ale taky ze svého tlaku nic nevytěžila, obě obrany byly takřka nepropustné. Za Hradec to hlídal Chleboun a za Boleslav dvoumetrový Rolko. V průběhu druhého poločasu se hra přelévala ze strany na stranu, ale ke gólové příležitosti se už žádný tým nedostal. Hrálo se ve svižnějším tempu, Kasálek opět divákům ukazoval, jak umí hrát bezvadně dozadu, Pilař zase dopředu nedostal žádnou přihrávku do běhu a byl v útoku víceméně ztracen. Největší spalovač šancí Dvořák byl střídán Černým, který se do hry moc nezapojil. Charakteristikou druhého poločasu byla výstavní plejáda nepřesných přihrávek a složitého řešení postupu do útoku. Hradec měl úplně na konci zápasu ještě přímý kop od začátku vápna. Chytře rozehranou přihrávku od Kasálka vyřešil Poděbradský silnou střelou, která vysoko přeletěla bránu a skončila možná až na Měsíci.

Zápas tak skončil bezbrankovou remízou 0:0, i když blíže ke vstřelení gólu byl Hradec. Utkání sledovalo stabilních 4,5 tisíce diváků, kteří hlavně ze začátku viděli pěkný fotbal.

Sestava Hradce: Hanuš – Wozniak, Chleboun, Kasálek – Fischer, Hochmeister (84. Kocourek), Janoušek, Poděbradský – Rezek (63. Černý), Dvořák (87. Hájovský), Pilař. Trenér: Kotal.


  DEJTE NÁM LIKE NA FACEBOOK, DĚKUJEME :)

  Stavbaři ve Svinarech začali s demontáží starého mostu přes Orlici. Po jeho odklizení a zbourání středového pilíře,…
  Poslední hospitalizovaný pacient z hromadné intoxikace začátkem týdne v hradeckém bistru, opustil v pátek brány fak…
  Milovníci železnice si v sobotu přijdou na své. Parní vlak vyjede z hradeckého depa na svoje jízdy do Hořic a Jičín…
  Do Hradce míří první objednávka elektrobusů SOR NS12 ze závodu ve východočeských Libchavách. Standardní výbavu tvoř…

  8.476

  960

  734


  / STREAM  98 %

  97 %

  96 %

  94 %

  94 %

  93 %

  92 %

  92 %

  91 %

  nové

  nové


  Nová chirurgie (+ 4 %)

  Regionální sídlo ČSOB (+ 1 %)

  Dvoukolejka HK ~ PCE (+ 1 %)

  Sídlo Lesy ČR (+ 0 %)

  Univerzita Karlova (+ 0 %)

  Jižní spojka (+ 2 %)

  Západní město (+ 4 %)

  Obytný blok Koruna (+ 6 %)

  Fotbalová aréna (+ 1 %)

  Vysokorychlostní trať

  Letecký terminál

  Všechny projekty a stavby v HK

  Najděte si, co hledáte!
  Miniaplikace

  Do konce hlasování zbývá...

  NOVINKY NA WEBU

  NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

  PRÁVĚ SE STAVÍ