Přidat na Seznam.cz

Hradec se drží v top 4, doma vyhrál s Třebíčí 2:1

1. prosince 2010 21:17. /Autor ~ REDAKCE / # 1 MIN. / AKTUALITY, SPORT

HC VCES Hradec Králové

Hradečtí hokejisté si drží v řadě již 6 zápasovou neporazitelnost v základní hrací době. Naposledy prohráli 13. listopadu doma s Benátkami výpraskem 1:7. Od té doby jedou na vítězné vlně. Porazili Písek, Olomouc, Chrudim v prodloužení, Litoměřice, s Kadaní prohráli až na nájezdy a v dnešním zápase porazili Třebíč těsně 2:1. První branku vstřelil ve 3. minutě Křetínský po asistenci Kadlece a Roubíka. Druhá branka padla ve 32. minutě a síť rozvlnil Čermák po asistenci Moskala a Chmelíře. Hosté stačili už jen snížit ve 35. minutě na 2:1 a tímto rozdílem zápas také skončil.

Hradec si v minulých zápasech připsal na své konto výborné výsledky. V Písku vyhrál 4:0, doma porazil Olomouc 2:1, s Chrudimí až v prodloužení vyhrál 5:4, doma s Litoměřicemi si otevřel střelnici a zvítězil 6:1, s Kadaní v základní hrací době remizoval 1:1 a až na nájezdy prohrál 2:1. Tato vítězství a někdy i s velmi výrazným rozdílem pomohla Hradci, aby se z minusového skóre dostal do plusu. Nyní má 72 vstřelených branek a 70 obdržených. Po vítězství s Třebíčí se dostal na 4. místo a na svém kontě má po 22 zápasech 45 bodů. V dnešním mrazivém podvečeru a chladném zimním stadionu přihlíželo utkání jen 755 diváků.