..
Nový web

Nový web FCHK

Fotbalový klub si pro své příznivce připravil příjemné předvánoční překvapení. O nových oficiálních stránkách Votroků se mluvilo více než půl roku a vedení klubu garantovalo, že ke spuštění dojde právě před Vánoci. A tak se také stalo, když 2 dny před Štědrým dnem došlo ke spuštění nových webovek, které splňují veškeré požadavky fanoušků. Nové stránky vznikaly, jak se říká od podlahy, a proto mají i nový design v klubových barvách a na první pohled vypadají opravdu podle všech představ. Mají prakticky všechno, co takový web musí obsahovat – od historie klubu po vizualizace Malšovické arény.

Nejdůležitějším indikátorem povedenosti stránek je zda se líbí fanouškům. A podle ankety, která je na klubových stránkách, se nový web líbí bezmála 90% lidí, což je krásné číslo. Oproti starým webovkám jsou ty nové krok správným směrem. Pro tak velký klub, jakým Hradec bezpochyby je, jsou důstojnou vstupní branou k informacím, statistikám, tabulkám, kontaktům a dalším faktům a otázkám, které se klubu týkají. Všechny důležité a oblíbené sekce na webu zůstávají. Rozšíření se dostalo obsahu historie klubu, hráčských legend a také budoucí Malšovické arény, kde jsou zobrazeny nové vizualizace přepracovaného projektu. Na nových stránkách zatím chybí např. tabulka s přestupy a nějaké větší registrované diskuzní fórum.

Klub také od 6. prosince nabízí permanentky na jarní část s 50% slevou. V domácím prostředí odehraje Hradec na jaře 6 zápasů. Alespoň ve 4 z nich je pro budoucí účast v Gambrinus lize takřka nezbytné získat 3 body. V nejbližší době můžete některé současné i bývalé fotbalové tváře vidět na Texim Cupu 27. prosince v hale Slavie.


  DEJTE NÁM LIKE NA FACEBOOK, DĚKUJEME :)

  Hradec předběhl zimu a už tu má jaro. Alespoň mezi terminálem a nádražím, kde jsou zase rozkvetlé stromy, Ježíšek se bude asi divit.
  V plaveckém bazénu skončí s novým rokem večerní nudistické pátky, o koupání už nebyl takový zájem jako kdysi. Bazén…
  V kině chystají Harry Potter maraton všech 8 dílů. Ještě naposled můžete zažít atmosféru Bradavické š…
  Vánoční trhy na Masarykově náměstí jsou v plném proudu, svařák si dáte za 30 a klobásku za 50 Kč, potrvají do neděl…

  7.958

  908

  515


  / STREAM  98 %

  97 %

  97 %

  96 %

  94 %

  93 %

  92 %

  92 %

  92 %

  90 %

  88 %

  87 %


  Digitální planetárium (+ 1 %)

  Dvoukolejka HK ~ PCE (+ 4 %)

  Regionální sídlo ČSOB (+ 1 %)

  Sídlo Lesy ČR (+ 3 %)

  Nové Kukleny (- 1 %)

  Univerzita Karlova (+ 1 %)

  Žižkovy sady (- 1 %)

  Fotbalová aréna (+ 3 %)

  Jižní spojka (+ 4 %)

  Klinika čínské medicíny (+ 2 %)

  Západní město (+ 6 %)

  Nový most přes Orlici (+ 3 %)

  Další projekty a stavby v HK

  Najděte si, co hledáte!
  Miniaplikace

  Do konce hlasování zbývá...

  NOVINKY NA WEBU

  NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

  PRÁVĚ SE STAVÍ