..

FC Hradec Králové

Celý region zachvátila fotbalová euforie, vždyť Hradec byl na prvním místě Gambrinus ligy. Po bezvadném výkonu v Teplicích však přišla studená sprcha. Vyprodaný stadion čekal, že Hradec naváže na třígólovou přehlídku z Teplic, nikdo ale nečekal, že ji dostane do vlastní branky. Přitom první poločas byl Hradec vyrovnaným soupeřem Liberce. Do druhého poločasu nastoupil zase jako vyměněný. Vypadalo to, že si v kabině řekli, že budou bránit stav 0:0. V sestavě Hradce se tak ve druhé půlce objevili Netrefil, Nepřihrál, Nezpracoval, Nekopa a Kokrhel. Čekání na gól se dostavilo v 66. minutě, poté ještě v 83. a 85. minutě.

Hradec se ve 2. poločase dostal přes půlku hřiště zřídka. Liberec hrál ve velké pohodě a Hradec předčil ve všem. Odfláknutý druhý poločas vidělo 7.220 diváků a možná i víc. Diváckou přízeň a plné kulisy Hradec nevyužil.

První poločas měl Hradec opravdu velmi dobrý, měl dvě slibné šance a v některých partiích Liberec přehrával, co se však dostavilo za tým po přestávce nikdo z diváků nechápal. Naprosto tragický až trapný výkon většiny hráčů, kteří jen postávali, hlavně moc neběhali a čekali, co udělá soupeř. Ten Hradci nadělil předčasně 3 vánoční dárky do Lindrovy svatyně. Nejvíc se ve 2. poločase snažil snad jen Filip Klapka, který běhal více než ostatní.

Vysoká prohra s Libercem vrátila Hradec zpátky na zem. V minulém zápase o tři góly vyhráli, dnes se jim zápas nevydařil. Může se to stát, ale v domácím prostředí to je vždy více vidět než venku. Hradec skoro po roce prohrál v domácím prostředí, což je zase výborná bilance. Naposledy prohrál 0:3 s Plzní, která se o pár měsíců později stala mistrem. Třeba i ta dnešní prohra 0:3 nebude za několik týdnů tak velká, protože se Liberec bude pohybovat u čela tabulky.

Za týden Hradec hraje se Spartou Praha a měl by se rozhodně lépe připravit než v dnešním zápase, kterému chyběla hlavně bojovnost poprat se o výsledek. Navíc se také zranil útočný expres Vojta Štěpán, ale všichni doufají, že to snad nebude nic vážného. Dnešní prohru by měli všichni radši brzo zapomenout a Hradec by měl navázat na pěkné výhry 1:0 nad Žižkovem a 3:0 nad Teplicemi.

Sestava FC Hradec Králové:
Lindr – Hochmeister, Chleboun, Pávek, Poděbradský – Janoušek (75. Jandík), Fischer, Klapka, Černý (62. Zelený) – Dvořák, Štěpán (55. Rezek)
Sestava FC Slovan Liberec:
Bičík – Fleišman, Nezmar, Polák, Gebre Selassie – Breznaník, Vácha (87. Bosančič), Štajner, Janů – Rabušic (83. Hadaščok), Šural (60. Blažek)
Branky:
67. Vácha, 83. a 85. Breznaník
Diváci:
7.220 (vyprodáno)


  DEJTE NÁM LIKE NA FACEBOOK, DĚKUJEME :)

  Hradecké muzeum se na rok a půl uzavřelo. Proběhne komplexní rekonstrukce budovy, po otevření bude umožněn výhled n…
  Do opravy hlavního nádraží půjde v letošním roce ještě 43,9 mil. Kč. Od loňského roku probíhá oprava střechy a svět…
  Pro pacienty a návštěvníky vznikne mezi Plicní klinikou a Klinikou infekčních nemocí ve FNHK nový rehabilitační par…
  Ve Svinarech byl zbourán dům, který přiléhá k mostu přes Orlici. Snad jako předzvěst začátku výstavby nového přemos…

  8.202

  948

  615


  / STREAM  98 %

  97 %

  97 %

  96 %

  94 %

  93 %

  92 %

  92 %

  92 %

  90 %

  88 %

  87 %


  Digitální planetárium (+ 1 %)

  Dvoukolejka HK ~ PCE (+ 4 %)

  Regionální sídlo ČSOB (+ 1 %)

  Sídlo Lesy ČR (+ 3 %)

  Nové Kukleny (- 1 %)

  Univerzita Karlova (+ 1 %)

  Žižkovy sady (- 1 %)

  Fotbalová aréna (+ 3 %)

  Jižní spojka (+ 4 %)

  Klinika čínské medicíny (+ 2 %)

  Západní město (+ 6 %)

  Nový most přes Orlici (+ 3 %)

  Další projekty a stavby v HK

  Najděte si, co hledáte!
  Do konce hlasování zbývá...

  NOVINKY NA WEBU

  NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

  PRÁVĚ SE STAVÍ