..

Autodrom Czechring

Na podzim roku 2011 byl úspěšně zahájen zkušební provoz nového motoristického a zábavního areálu v Hradci Králové, CzechRing, který se nachází v areálu FestivalParku. Od té doby hostil autodrom desítky zajímavých závodů, výstav a akcí. Jeho zázemí si oblibuje víc a víc televizních štábů, motoristických časopisů a dalších médií, kteří našli ideální prostředí pro testy nových modelů aut i jejich komponentů. Před několika dny natočila ČT1 díl pořadu Auto Styl, který zahájil novou spolupráci v sérii těchto pořadů. Autodrom Czechring má dva propojené okruhy a může se pyšnit i mimoúrovňovým křížením.

Některé automobilky organizují z Prahy společné odjezdy novinářů, kteří na hradeckém autodromu hodnotí modely dané značky. Jiné zase připravují akce pro své klienty v duchu zábavy a svezení. Největší zájem o CzechRing mají překvapivě provozovatele luxusních vozů značek, například Ferrari, Porsche, Lamborghini, kteří svá vozidla půjčují široké veřejnosti. Pro veřejnost se také připravuje půjčovna závodních aut školy praktické a sportovní jízdy.

V letošním roce je opravdu se na co těšit. Na novém českém okruhu čeká obyvatele východních Čech mnoho skvělých a zajímavých akcí, závodů a výstav. V jarních měsících je už velmi těžké najít volný víkendový termín. To těší nejenom samotný autodrom a příznivce krásných aut, ale také hotely, restaurace a další firmy, zajišťující zázemí a servis návštěvníkům. Svým strategickým umístěním na letišti v Hradci Králové je po ruce motoristům z Čech, Moravy i Polska. Pro Královéhradecký kraj je tento unikátní motoristický a zábavní areál velkou výhrou.

Letos se na Czechringu například uskuteční 27. a 28. dubna Autosport Tuning Show a 9. a 10. června hlavní akce RallyShow 2012 a AutosalonShow 2012. Czechring pojme až 30 tisíc návštěvníků.


  DEJTE NÁM LIKE NA FACEBOOK, DĚKUJEME :)

  Hradec předběhl zimu a už tu má jaro. Alespoň mezi terminálem a nádražím, kde jsou zase rozkvetlé stromy, Ježíšek se bude asi divit.
  V plaveckém bazénu skončí s novým rokem večerní nudistické pátky, o koupání už nebyl takový zájem jako kdysi. Bazén…
  V kině chystají Harry Potter maraton všech 8 dílů. Ještě naposled můžete zažít atmosféru Bradavické š…
  Vánoční trhy na Masarykově náměstí jsou v plném proudu, svařák si dáte za 30 a klobásku za 50 Kč, potrvají do neděl…

  7.958

  908

  515


  / STREAM  98 %

  97 %

  97 %

  96 %

  94 %

  93 %

  92 %

  92 %

  92 %

  90 %

  88 %

  87 %


  Digitální planetárium (+ 1 %)

  Dvoukolejka HK ~ PCE (+ 4 %)

  Regionální sídlo ČSOB (+ 1 %)

  Sídlo Lesy ČR (+ 3 %)

  Nové Kukleny (- 1 %)

  Univerzita Karlova (+ 1 %)

  Žižkovy sady (- 1 %)

  Fotbalová aréna (+ 3 %)

  Jižní spojka (+ 4 %)

  Klinika čínské medicíny (+ 2 %)

  Západní město (+ 6 %)

  Nový most přes Orlici (+ 3 %)

  Další projekty a stavby v HK

  Najděte si, co hledáte!
  Miniaplikace

  Do konce hlasování zbývá...

  NOVINKY NA WEBU

  NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

  PRÁVĚ SE STAVÍ