..

Autodrom Czechring

Na podzim roku 2011 byl úspěšně zahájen zkušební provoz nového motoristického a zábavního areálu v Hradci Králové, CzechRing, který se nachází v areálu FestivalParku. Od té doby hostil autodrom desítky zajímavých závodů, výstav a akcí. Jeho zázemí si oblibuje víc a víc televizních štábů, motoristických časopisů a dalších médií, kteří našli ideální prostředí pro testy nových modelů aut i jejich komponentů. Před několika dny natočila ČT1 díl pořadu Auto Styl, který zahájil novou spolupráci v sérii těchto pořadů. Autodrom Czechring má dva propojené okruhy a může se pyšnit i mimoúrovňovým křížením.

Některé automobilky organizují z Prahy společné odjezdy novinářů, kteří na hradeckém autodromu hodnotí modely dané značky. Jiné zase připravují akce pro své klienty v duchu zábavy a svezení. Největší zájem o CzechRing mají překvapivě provozovatele luxusních vozů značek, například Ferrari, Porsche, Lamborghini, kteří svá vozidla půjčují široké veřejnosti. Pro veřejnost se také připravuje půjčovna závodních aut školy praktické a sportovní jízdy.

V letošním roce je opravdu se na co těšit. Na novém českém okruhu čeká obyvatele východních Čech mnoho skvělých a zajímavých akcí, závodů a výstav. V jarních měsících je už velmi těžké najít volný víkendový termín. To těší nejenom samotný autodrom a příznivce krásných aut, ale také hotely, restaurace a další firmy, zajišťující zázemí a servis návštěvníkům. Svým strategickým umístěním na letišti v Hradci Králové je po ruce motoristům z Čech, Moravy i Polska. Pro Královéhradecký kraj je tento unikátní motoristický a zábavní areál velkou výhrou.

Letos se na Czechringu například uskuteční 27. a 28. dubna Autosport Tuning Show a 9. a 10. června hlavní akce RallyShow 2012 a AutosalonShow 2012. Czechring pojme až 30 tisíc návštěvníků.


  DEJTE NÁM LIKE NA FACEBOOK, DĚKUJEME :)

  Hradecké muzeum se na rok a půl uzavřelo. Proběhne komplexní rekonstrukce budovy, po otevření bude umožněn výhled n…
  Do opravy hlavního nádraží půjde v letošním roce ještě 43,9 mil. Kč. Od loňského roku probíhá oprava střechy a svět…
  Pro pacienty a návštěvníky vznikne mezi Plicní klinikou a Klinikou infekčních nemocí ve FNHK nový rehabilitační par…
  Ve Svinarech byl zbourán dům, který přiléhá k mostu přes Orlici. Snad jako předzvěst začátku výstavby nového přemos…

  8.202

  948

  615


  / STREAM  98 %

  97 %

  97 %

  96 %

  94 %

  93 %

  92 %

  92 %

  92 %

  90 %

  88 %

  87 %


  Digitální planetárium (+ 1 %)

  Dvoukolejka HK ~ PCE (+ 4 %)

  Regionální sídlo ČSOB (+ 1 %)

  Sídlo Lesy ČR (+ 3 %)

  Nové Kukleny (- 1 %)

  Univerzita Karlova (+ 1 %)

  Žižkovy sady (- 1 %)

  Fotbalová aréna (+ 3 %)

  Jižní spojka (+ 4 %)

  Klinika čínské medicíny (+ 2 %)

  Západní město (+ 6 %)

  Nový most přes Orlici (+ 3 %)

  Další projekty a stavby v HK

  Najděte si, co hledáte!
  Do konce hlasování zbývá...

  NOVINKY NA WEBU

  NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

  PRÁVĚ SE STAVÍ