Autodrom Czechring

Na podzim roku 2011 byl úspěšně zahájen zkušební provoz nového motoristického a zábavního areálu v Hradci Králové, CzechRing, který se nachází v areálu FestivalParku. Od té doby hostil autodrom desítky zajímavých závodů, výstav a akcí. Jeho zázemí si oblibuje víc a víc televizních štábů, motoristických časopisů a dalších médií, kteří našli ideální prostředí pro testy nových modelů aut i jejich komponentů. Před několika dny natočila ČT1 díl pořadu Auto Styl, který zahájil novou spolupráci v sérii těchto pořadů. Autodrom Czechring má dva propojené okruhy a může se pyšnit i mimoúrovňovým křížením.

Některé automobilky organizují z Prahy společné odjezdy novinářů, kteří na hradeckém autodromu hodnotí modely dané značky. Jiné zase připravují akce pro své klienty v duchu zábavy a svezení. Největší zájem o CzechRing mají překvapivě provozovatele luxusních vozů značek, například Ferrari, Porsche, Lamborghini, kteří svá vozidla půjčují široké veřejnosti. Pro veřejnost se také připravuje půjčovna závodních aut školy praktické a sportovní jízdy.

V letošním roce je opravdu se na co těšit. Na novém českém okruhu čeká obyvatele východních Čech mnoho skvělých a zajímavých akcí, závodů a výstav. V jarních měsících je už velmi těžké najít volný víkendový termín. To těší nejenom samotný autodrom a příznivce krásných aut, ale také hotely, restaurace a další firmy, zajišťující zázemí a servis návštěvníkům. Svým strategickým umístěním na letišti v Hradci Králové je po ruce motoristům z Čech, Moravy i Polska. Pro Královéhradecký kraj je tento unikátní motoristický a zábavní areál velkou výhrou.

Letos se na Czechringu například uskuteční 27. a 28. dubna Autosport Tuning Show a 9. a 10. června hlavní akce RallyShow 2012 a AutosalonShow 2012. Czechring pojme až 30 tisíc návštěvníků.


  DEJTE HRADCI LIKE NA FACEBOOK, DĚKUJEME :)

  Fotbalisté chtějí v novém ročníku 2. ligy hrát co nejvýše, větší prostor dostanou mladí a odchovanci. Nej…
  Nová cyklostezka, která propojí v první etapě městské čtvrti Pouchov a Piletice, získala v tomto úseku stavební pov…
  V září by měl v Hradci otevřít nový sportovní areál, který vyrůstá v Třebši. Bude v něm několik hřišť, wellness, re…
  Mimořádné prázdninové zastupitelstvo se sejde 17. července kvůli stavbě fotbalové arény. Bude se schvalovat druh, r…

  8.558

  968

  766


  . / STREAM  98 %

  97 %

  96 %

  94 %

  94 %

  93 %

  92 %

  92 %

  91 %

  nové

  nové


  Nová chirurgie (+ 4 %)

  Regionální sídlo ČSOB (+ 1 %)

  Dvoukolejka HK ~ PCE (+ 1 %)

  Sídlo Lesy ČR (+ 0 %)

  Univerzita Karlova (+ 0 %)

  Jižní spojka (+ 2 %)

  Západní město (+ 4 %)

  Obytný blok Koruna (+ 6 %)

  Fotbalová aréna (+ 1 %)

  Vysokorychlostní trať

  Letecký terminál

  Všechny projekty a stavby v HK

  Najděte si, co hledáte!
  Miniaplikace

  Do konce hlasování zbývá...

  NOVINKY NA WEBU

  NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

  PRÁVĚ SE STAVÍ