..

HRK 2:0 MLB

Hradec si po pěkné výhře 2:0 připsal cenné tři body do boje o udržení, naopak Mladá Boleslav, která pár kol nevyhrála, body doslova rozdává. V dresu hostů se objevil bývalý hráč Hradce, dlouhán a patriot Adrian Rolko, který byl u domácích fanoušků dnes více populární než vlastní kapitán domácích. Mladá Boleslav nemá s Hradcem dobrou bilanci, to se potvrdilo i v dnešním zápase, kdy kromě dvou šancí hostů, neměl Lindr v brance mnoho práce. Votroci se naopak radovali dvakrát, nejprve ve 36. minutě po technické střele Štěpána a v 89. minutě po teči Dvořáka, kterému přihrával ze strany Malinský.

V dresu hostů se naopak neobjevil další odchovanec hradecké kopané Marek Kulič, který věděl, kdy si dát čtvrtou žlutou, a proto dnes do zápasu nezasáhl. Prvních dvacet minut přineslo opatrný fotbal z obou stran, vážnější situaci musel řešit Lindr, na kterého se skoro sám řítil Mareš. Lindr si však s jeho střelou, která směřovala mezi nohy poradil. Pokud Hradec vstřelí první gól většinou neprohrává, po chybě jednoho z hostujících hráčů se uvolnil Štěpán, který technickou střelou poslal míč do sítě. Hradec vstřelil gól po 343 minutách. Do kabin se šlo s příznivým výsledkem.

Po změně stran to byla Boleslav, která chtěla s výsledkem něco udělat, ale moc se jí to nedařilo, i když tam pár slibných závarů měla. Hradec pak těžil především z brejkových situací, které však řešil zbrkle. Štěpán, který se v rychlosti běhu může rovnat s gepardem, pořádně zatápěl obraně hostů a byl nejlepší na hřišti. Celý tým dnes po dvou zpackaných utkáních hrál celkem přesvědčivě. Nakonec výhru v závěru pojistil Dvořák, který po přihrávce od Malinského uklidil míč do sítě a připsal si svoji šestou trefu v sezoně. Velkým bojovníkem se ukázal také Pavel Černý, který svedl za celý zápas mnoho soubojů a ke konci zápasu se mu moc střídat nechtělo, zřejmě chtěl hrát až do úplného konce.

Boleslav si moc šancí nevypracovala a ve druhém poločase už byla duchem někde jinde. Ve středu ji totiž čeká odveta pohárového utkání se Spartou. Hradec po dnešní výhře udělal velký krok k záchraně, nyní má už 27 bodů, je o dva body před Slavií Praha a drží si desátou příčku. Předposlední Baník, který do Hradce přijede za 14 dní, má ztrátu na Hradec již 12 bodů. Dnešní zápas navštívilo 3982 diváků.


  DEJTE NÁM LIKE NA FACEBOOK, DĚKUJEME :)

  Hokejový bude mít na olympijských hrách už 5 hráčů. Po Koukalovi pojedou i Slováci Rybár, Graňák, Cin…
  Bazény v Hradci nestačí přes zimu náporu plavců. Město proto plánuje zastřešit i bazén na letním koupališti Flošna.…
  Hradec dnes k ránu zasypal sníh, cesty jsou nyní sjízdné s opatrností. V okolí města několik nehod, jedna také u Po…
  Hradecký hokejový útočník Petr Koukal byl nominován koučem Jandačem do olympijského týmu pro OH v Jižní Koreji. Hry…

  8.096

  914

  556


  / STREAM  98 %

  97 %

  97 %

  96 %

  94 %

  93 %

  92 %

  92 %

  92 %

  90 %

  88 %

  87 %


  Digitální planetárium (+ 1 %)

  Dvoukolejka HK ~ PCE (+ 4 %)

  Regionální sídlo ČSOB (+ 1 %)

  Sídlo Lesy ČR (+ 3 %)

  Nové Kukleny (- 1 %)

  Univerzita Karlova (+ 1 %)

  Žižkovy sady (- 1 %)

  Fotbalová aréna (+ 3 %)

  Jižní spojka (+ 4 %)

  Klinika čínské medicíny (+ 2 %)

  Západní město (+ 6 %)

  Nový most přes Orlici (+ 3 %)

  Další projekty a stavby v HK

  Najděte si, co hledáte!
  Miniaplikace

  Do konce hlasování zbývá...

  NOVINKY NA WEBU

  NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

  PRÁVĚ SE STAVÍ