..

HRK 2:0 MLB

Hradec si po pěkné výhře 2:0 připsal cenné tři body do boje o udržení, naopak Mladá Boleslav, která pár kol nevyhrála, body doslova rozdává. V dresu hostů se objevil bývalý hráč Hradce, dlouhán a patriot Adrian Rolko, který byl u domácích fanoušků dnes více populární než vlastní kapitán domácích. Mladá Boleslav nemá s Hradcem dobrou bilanci, to se potvrdilo i v dnešním zápase, kdy kromě dvou šancí hostů, neměl Lindr v brance mnoho práce. Votroci se naopak radovali dvakrát, nejprve ve 36. minutě po technické střele Štěpána a v 89. minutě po teči Dvořáka, kterému přihrával ze strany Malinský.

V dresu hostů se naopak neobjevil další odchovanec hradecké kopané Marek Kulič, který věděl, kdy si dát čtvrtou žlutou, a proto dnes do zápasu nezasáhl. Prvních dvacet minut přineslo opatrný fotbal z obou stran, vážnější situaci musel řešit Lindr, na kterého se skoro sám řítil Mareš. Lindr si však s jeho střelou, která směřovala mezi nohy poradil. Pokud Hradec vstřelí první gól většinou neprohrává, po chybě jednoho z hostujících hráčů se uvolnil Štěpán, který technickou střelou poslal míč do sítě. Hradec vstřelil gól po 343 minutách. Do kabin se šlo s příznivým výsledkem.

Po změně stran to byla Boleslav, která chtěla s výsledkem něco udělat, ale moc se jí to nedařilo, i když tam pár slibných závarů měla. Hradec pak těžil především z brejkových situací, které však řešil zbrkle. Štěpán, který se v rychlosti běhu může rovnat s gepardem, pořádně zatápěl obraně hostů a byl nejlepší na hřišti. Celý tým dnes po dvou zpackaných utkáních hrál celkem přesvědčivě. Nakonec výhru v závěru pojistil Dvořák, který po přihrávce od Malinského uklidil míč do sítě a připsal si svoji šestou trefu v sezoně. Velkým bojovníkem se ukázal také Pavel Černý, který svedl za celý zápas mnoho soubojů a ke konci zápasu se mu moc střídat nechtělo, zřejmě chtěl hrát až do úplného konce.

Boleslav si moc šancí nevypracovala a ve druhém poločase už byla duchem někde jinde. Ve středu ji totiž čeká odveta pohárového utkání se Spartou. Hradec po dnešní výhře udělal velký krok k záchraně, nyní má už 27 bodů, je o dva body před Slavií Praha a drží si desátou příčku. Předposlední Baník, který do Hradce přijede za 14 dní, má ztrátu na Hradec již 12 bodů. Dnešní zápas navštívilo 3982 diváků.


  DEJTE NÁM LIKE NA FACEBOOK, DĚKUJEME :)

  Stavbaři ve Svinarech začali s demontáží starého mostu přes Orlici. Po jeho odklizení a zbourání středového pilíře,…
  Poslední hospitalizovaný pacient z hromadné intoxikace začátkem týdne v hradeckém bistru, opustil v pátek brány fak…
  Milovníci železnice si v sobotu přijdou na své. Parní vlak vyjede z hradeckého depa na svoje jízdy do Hořic a Jičín…
  Do Hradce míří první objednávka elektrobusů SOR NS12 ze závodu ve východočeských Libchavách. Standardní výbavu tvoř…

  8.505

  968

  740


  / STREAM  98 %

  97 %

  96 %

  94 %

  94 %

  93 %

  92 %

  92 %

  91 %

  nové

  nové


  Nová chirurgie (+ 4 %)

  Regionální sídlo ČSOB (+ 1 %)

  Dvoukolejka HK ~ PCE (+ 1 %)

  Sídlo Lesy ČR (+ 0 %)

  Univerzita Karlova (+ 0 %)

  Jižní spojka (+ 2 %)

  Západní město (+ 4 %)

  Obytný blok Koruna (+ 6 %)

  Fotbalová aréna (+ 1 %)

  Vysokorychlostní trať

  Letecký terminál

  Všechny projekty a stavby v HK

  Najděte si, co hledáte!
  Miniaplikace

  Do konce hlasování zbývá...

  NOVINKY NA WEBU

  NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

  PRÁVĚ SE STAVÍ