..

Hradec podruhé vyhrál

Hradec podruhé v sezoně vyhrál. Poprvé to bylo 16. září s Brnem 2:0, druhá výhra skončila se stejným výsledkem, když se skoro dvakrát prosadil proti Teplicím slovenský útočník Uškovič. V prvním poločase míč společně s Dvořákem po nadýchaném centru Štěpána tečoval do sítě, druhý gól přidal z penalty ke konci utkání, když teplický hráč v pokutovém území fauloval Dvořáka a sudí Adam neváhal odpískat pokutový kop. Na lízátka se přišlo podívat 3.101 diváků, což je letošní nejnižší návštěva. Na vině je především počasí, které je takřka krásně podzimní, což dokresluje mohutná vrstva mlhy s inverzí.

Úvod prvního poločasu byl velmi opatrný, ale zhruba po 5 minutách se Hradec do Teplic pořádně zakousl a vytvořil si místy veliký tlak, který zúročil v 16. minutě po gólu Dvořáka. Dlouho byl vedený jako autor prvního gólu Uškovič, ale i on sám přiznal, že míč do sítě uklidil Pavel Dvořák. Poté mělo hradecké mužstvo i další slibné příležitosti, ale do poločasu se už skóre neměnilo.

Teplické mužstvo se o přestávce zřejmě probudilo, do druhého poločasu nastoupilo v lepším tempu a odhodlání, Hradec zalezl na svoji půlku a zhruba do 70. minuty jen bránil a odkopával balony. Poté se však hra vyrovnala a Hradec opět začal vystrkovat růžky hlavně v rychlých protiútocích. V 81. minutě přebíral ve vápně míč Dvořák, kterého stáhl teplický obránce a pískala se penalta. Na tu se postavil Uškovič a bez problému poslal míč do sítě. Vzhledem k tomu, jaký měl Hradec loňský rok problém s kopáním penalt, se je tentokrát daří proměňovat.

Hradec má 11 bodů a sluní se na hezkém 11. místě. V dalším domácím zápase čekají na Hradec jihočeské Budějovice, které by měl rozhodně porazit a potvrdit tak zlepšující se domácí formu. V posledních 3 domácích zápasech dal totiž pokaždé dva góly, dvakrát z toho byla výhra a jednou remíza.


  DEJTE NÁM LIKE NA FACEBOOK, DĚKUJEME :)

  Na okraji Hradce roste nová hasičská zbrojnice pro dobrovolné hasiče z Březhradu. Otevřít by měla letos v srpnu. Do…
  Z Hradce se stala na skok Ženeva. Na hlavním nádraží se natáčel nový český film Zlatý podraz, který přijde do kin n…
  Ředitelství silnic a dálnic zahájilo v úterý 15. května výstavbu dálnice D11 v úseku Smiřice – Jaroměř. Stavba řeší…
  Basketbalisté Hradce Králové v baráži o NBL proti Jindřichovu Hradci uspěli. Ve druhém zápase vyhráli 102:91 po pro…

  8.364

  956

  702


  / STREAM  98 %

  97 %

  97 %

  96 %

  94 %

  93 %

  92 %

  92 %

  92 %

  90 %

  88 %

  87 %


  Digitální planetárium (+ 1 %)

  Dvoukolejka HK ~ PCE (+ 4 %)

  Regionální sídlo ČSOB (+ 1 %)

  Sídlo Lesy ČR (+ 3 %)

  Nové Kukleny (- 1 %)

  Univerzita Karlova (+ 1 %)

  Žižkovy sady (- 1 %)

  Fotbalová aréna (+ 3 %)

  Jižní spojka (+ 4 %)

  Klinika čínské medicíny (+ 2 %)

  Západní město (+ 6 %)

  Nový most přes Orlici (+ 3 %)

  Další projekty a stavby v HK

  Najděte si, co hledáte!
  Miniaplikace

  Do konce hlasování zbývá...

  NOVINKY NA WEBU

  NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

  PRÁVĚ SE STAVÍ