Hradec podruhé vyhrál

Hradec podruhé v sezoně vyhrál. Poprvé to bylo 16. září s Brnem 2:0, druhá výhra skončila se stejným výsledkem, když se skoro dvakrát prosadil proti Teplicím slovenský útočník Uškovič. V prvním poločase míč společně s Dvořákem po nadýchaném centru Štěpána tečoval do sítě, druhý gól přidal z penalty ke konci utkání, když teplický hráč v pokutovém území fauloval Dvořáka a sudí Adam neváhal odpískat pokutový kop. Na lízátka se přišlo podívat 3.101 diváků, což je letošní nejnižší návštěva. Na vině je především počasí, které je takřka krásně podzimní, což dokresluje mohutná vrstva mlhy s inverzí.

Úvod prvního poločasu byl velmi opatrný, ale zhruba po 5 minutách se Hradec do Teplic pořádně zakousl a vytvořil si místy veliký tlak, který zúročil v 16. minutě po gólu Dvořáka. Dlouho byl vedený jako autor prvního gólu Uškovič, ale i on sám přiznal, že míč do sítě uklidil Pavel Dvořák. Poté mělo hradecké mužstvo i další slibné příležitosti, ale do poločasu se už skóre neměnilo.

Teplické mužstvo se o přestávce zřejmě probudilo, do druhého poločasu nastoupilo v lepším tempu a odhodlání, Hradec zalezl na svoji půlku a zhruba do 70. minuty jen bránil a odkopával balony. Poté se však hra vyrovnala a Hradec opět začal vystrkovat růžky hlavně v rychlých protiútocích. V 81. minutě přebíral ve vápně míč Dvořák, kterého stáhl teplický obránce a pískala se penalta. Na tu se postavil Uškovič a bez problému poslal míč do sítě. Vzhledem k tomu, jaký měl Hradec loňský rok problém s kopáním penalt, se je tentokrát daří proměňovat.

Hradec má 11 bodů a sluní se na hezkém 11. místě. V dalším domácím zápase čekají na Hradec jihočeské Budějovice, které by měl rozhodně porazit a potvrdit tak zlepšující se domácí formu. V posledních 3 domácích zápasech dal totiž pokaždé dva góly, dvakrát z toho byla výhra a jednou remíza.


  DEJTE HRADCI LIKE NA FACEBOOK, DĚKUJEME :)

  Hradec vyhlásil soutěž na inteligentní dopravní systém. Ten v sobě bude zahrnovat řízení křižovatek, výměnu semafor…
  I když dohoda o brexitu nedopadla, britské Tesco už v Hradci dočasný exit chystá. V půlce února zavře na několik mě…
  Na horách v kraji leží vydatné zásoby sněhu: Labská bouda 215 cm, Sněžka 207 cm, Luční bouda 192 cm a Deštné v Orl.…
  Dopravní podnik navýšil počty cestujících v loňském roce o 400 tisíc na více než 37 milionů. A to i přes zrušení ob…

  9.364

  1.056

  982


  . / STREAM  97 %

  97 %

  95 %

  94 %

  93 %

  91 %

  90 %

  88 %

  86 %

  nové

  nové


  Nová chirurgie (- 1 %)

  Regionální sídlo ČSOB (~ 0 %)

  Dvoukolejka HK ~ PCE (- 1 %)

  Univerzita Karlova (~ 0 %)

  Obytný blok Koruna (+ 2 %)

  Fotbalová aréna (+ 1 %)

  Jižní spojka (- 2 %)

  Křižovatka Mileta (~ 0 %)

  Západní město (- 4 %)

  OC Atriium

  Vysokorychlostní trať

  Všechny projekty a stavby v HK

  Najděte si, co hledáte!  Miniaplikace

  Do konce hlasování zbývá...

  HRADEC KRÁLOVÉ DNES

  NOVINKY NA WEBU

  NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

  PRÁVĚ SE STAVÍ