UFA Salamandr XXL Hr. Králové

Velký sportovní úspěch mohou oslavovat hradečtí futsalisté Salamandru. Z předsezónního plánu záchrany v 2. lize Západ, se vyklubal postup do elitní soutěže 1. Chance Futsal ligy. V této soutěži se hradecký Salamandr střetne s poměrně známými týmy jako ERA-PACK Chrudim, Bohemians 1905, Tango Brno, Slavia Praha nebo ho čeká také atraktivní duel s týmem Torf Pardubice. Některé zápasy Chance Futsal ligy občas vysílá také čtvrtý kanál České televize ČT Sport. Salamandr se stal s předstihem vítězem 2. ligy Západ a postup oslavil se svými fanoušky při posledním zápase na palubovce v hale Třebeš.

„Klub Salamandr vznikl v roce 1997 jako nástupce FC Adal. 6 let hrálo mužstvo v divizi a poté postoupilo do druhé ligy. V sezoně 2010/2011 přestoupil Salamandr z 2. ligy východ do 2. ligy západ a před letošní sezonou se klub spojil s týmem XXL futsal team Černožice,“ píše se na stránkách Salamandru.

Před touto sezonou se totiž klub potýkal s velmi nepříjemnou situací. Odešli skoro všichni hráči i trenér a musela se najít nová cesta, proto se Salamandr spojil s týmem XXL, z ostatních hráčů Salamandru zbyl už jen Lukáš Michal. Hlavní snahou byla záchrana, nikdo týmu moc nevěřil, ale jaké překvapení pro všechny bylo, když po polovině soutěže Salamandr vévodil tabulce a nakonec ji vyhrál a postoupil. Skoro až námět pro filmové ateliéry s americkým happy endem.

Po historickém postupu do 1. ligy futsalu už hráči i celý realizační tým netrpělivě čekají na rozlosování nového ročníku soutěže, kde hlavním cílem bude určitě udržení se mezi elitou.


  V městské čtvrti Slatina na okraji Hradce se bude stavět. V projektu Obytný soubor Slatina vyroste u Librantické ul. 28 rodinných domů.
  Odbagrujte si kus Malšovického stadionu. Speciální akce pro fanoušky před pondělním zápasem s Příbramí má neopakovatelný nádech. Konečně.
  Administrativní komplex o 6 podlažích s obchody v přízemí a prodejna Kauflandu. Tak v budoucnu bude vypadat prostor u křižovatky Mileta.
  Na Moravském Předměstí vyrostou další dva bytové domy. Budou se nacházet u ulic Brožíkova a Mandysova. Dětské hřiště zde zůstane.

  7.840

  858

  434

  Miniaplikace

  Do konce hlasování zbývá...

  NOVINKY NA WEBU

  NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

  PRÁVĚ SE STAVÍ