..

UFA Salamandr XXL Hr. Králové

Velký sportovní úspěch mohou oslavovat hradečtí futsalisté Salamandru. Z předsezónního plánu záchrany v 2. lize Západ, se vyklubal postup do elitní soutěže 1. Chance Futsal ligy. V této soutěži se hradecký Salamandr střetne s poměrně známými týmy jako ERA-PACK Chrudim, Bohemians 1905, Tango Brno, Slavia Praha nebo ho čeká také atraktivní duel s týmem Torf Pardubice. Některé zápasy Chance Futsal ligy občas vysílá také čtvrtý kanál České televize ČT Sport. Salamandr se stal s předstihem vítězem 2. ligy Západ a postup oslavil se svými fanoušky při posledním zápase na palubovce v hale Třebeš.

„Klub Salamandr vznikl v roce 1997 jako nástupce FC Adal. 6 let hrálo mužstvo v divizi a poté postoupilo do druhé ligy. V sezoně 2010/2011 přestoupil Salamandr z 2. ligy východ do 2. ligy západ a před letošní sezonou se klub spojil s týmem XXL futsal team Černožice,“ píše se na stránkách Salamandru.

Před touto sezonou se totiž klub potýkal s velmi nepříjemnou situací. Odešli skoro všichni hráči i trenér a musela se najít nová cesta, proto se Salamandr spojil s týmem XXL, z ostatních hráčů Salamandru zbyl už jen Lukáš Michal. Hlavní snahou byla záchrana, nikdo týmu moc nevěřil, ale jaké překvapení pro všechny bylo, když po polovině soutěže Salamandr vévodil tabulce a nakonec ji vyhrál a postoupil. Skoro až námět pro filmové ateliéry s americkým happy endem.

Po historickém postupu do 1. ligy futsalu už hráči i celý realizační tým netrpělivě čekají na rozlosování nového ročníku soutěže, kde hlavním cílem bude určitě udržení se mezi elitou.


  DEJTE NÁM LIKE NA FACEBOOK, DĚKUJEME :)

  Klip od skupiny Memphis - Tak nějak, který se natáčel komplet v Hradci, boduje i v hitparádě Óčko TV.
  V bývalých kasárnách v centru města začne výstavba nového parkovacího domu Jana Gayera. Nyní se některé objekty dem…
  Nová akvizice rozhodla hned první mač. Útočník Radek Smoleňák přišel, viděl a zvítězil. Svůj premiéro…
  Vánoční trhy v Hradci, které potrvají od pátku až do 17. prosince budou letos v novém konceptu. Na Masarykově náměstí bude stát 75 stánků.

  7.954

  906

  510


  / STREAM  98 %

  97 %

  97 %

  96 %

  94 %

  93 %

  92 %

  92 %

  92 %

  90 %

  88 %

  87 %


  Digitální planetárium (+ 1 %)

  Dvoukolejka HK ~ PCE (+ 4 %)

  Regionální sídlo ČSOB (+ 1 %)

  Sídlo Lesy ČR (+ 3 %)

  Nové Kukleny (- 1 %)

  Univerzita Karlova (+ 1 %)

  Žižkovy sady (- 1 %)

  Fotbalová aréna (+ 3 %)

  Jižní spojka (+ 4 %)

  Klinika čínské medicíny (+ 2 %)

  Západní město (+ 6 %)

  Nový most přes Orlici (+ 3 %)

  Další projekty a stavby v HK

  Najděte si, co hledáte!
  Miniaplikace

  Do konce hlasování zbývá...

  NOVINKY NA WEBU

  NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

  PRÁVĚ SE STAVÍ