..

Areál Park Golf Hradec Králové chystá pro veřejnost v sobotu 18. května od 10 do 17 hodin akci Den otevřených dveří. Začátečníci mají jedinečnou příležitost si tuto rodinnou zábavu vyzkoušet zcela zdarma. Vedle tréninkových greenů se v areálu nacházejí i písečné překážky pro nácvik záchranných úderů z písku, které si budou moci také všichni vyzkoušet. Nejatraktivnější částí pro mnohé návštěvníky bude prohlídka jednopatrového odpaliště „driving range“, kde trenéři předvedou „dlouhou hru“ a následně pomohou návštěvníkům s jejich prvními odpaly.

„Každou půlhodinu bude startovat prohlídka, kterou povedou zkušení golfoví trenéři. Zájemci se tak dostanou na cvičné greeny, kde si budou moci zdarma vypůjčit hole i míčky a vyzkoušet si krátkou hru v blízkosti greenu (chipping) a přímo na greenu (putting),“ uvedl Pavel Hloušek, prezident klubu Park Golf Hradec Králové.


  DEJTE NÁM LIKE NA FACEBOOK, DĚKUJEME :)

  Plzeňská Škoda Electric dodá do Hradce 9 kusů trolejbusů s bateriemi, z toho 3 budou vozit cestující na Plachtu.
  V 84 z 85 okrsků v Hradci zvítězilo hnutí ANO. Jeden okrsek v historickém středu města ovládli Piráti. Účast ve městě byla 67 %.
  Bílá věž se ztratila, taky hotel Černigov, nádraží, zmizel úplně celý Hradec. Může za to známý kouzelnický jev zvaný mlha.
  Nový sportovní areál Sportpark Hit v Třebši postupně roste. Propojí ho i nová lávka přes vodní příkop od zastávky MHD Hvězda.

  .  98 %

  97 %

  97 %

  96 %

  94 %

  93 %

  92 %

  92 %

  92 %

  90 %

  88 %

  87 %


  Digitální planetárium (+ 1 %)

  Dvoukolejka HK ~ PCE (+ 4 %)

  Regionální sídlo ČSOB (+ 1 %)

  Sídlo Lesy ČR (+ 3 %)

  Nové Kukleny (- 1 %)

  Univerzita Karlova (+ 1 %)

  Žižkovy sady (- 1 %)

  Fotbalová aréna (+ 3 %)

  Jižní spojka (+ 4 %)

  Klinika čínské medicíny (+ 2 %)

  Západní město (+ 6 %)

  Nový most přes Orlici (+ 3 %)

  Další projekty a stavby v HK

  Najděte si, co hledáte!
  Miniaplikace

  Do konce hlasování zbývá...

  NOVINKY NA WEBU

  NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

  PRÁVĚ SE STAVÍ