S předposledním týmem druhé ligy prohráli Votroci gólem vstřeleným v předposlední minutě. Končí tak krásná série 9 zápasů bez prohry, ve kterých Hradec získal 25 bodů a vyhoupl se do čela Fotbalové národní ligy. Votroky to musí mrzet o to víc, že v 84. minutě nedal Jan Šisler pokutový kop. Navíc se zápas Hradci příliš nevydařil i po herní stránce, kombinace vázla a pohyb chyběl.

„Utkání bylo špatné fotbalově z obou stran. Hrálo se na těžkém terénu což nás však neomlouvá, měli jsme zápas zvládnout daleko lépe a získat body. V prvním poločase nebyla z naší strany skoro žádná šance na vstřelení gólu, jen dva náznaky, nedařila se nám kombinace, byli jsme špatní na míči, minimum centrů a chyběl nám pohyb,“ shrnul po zápase nespokojený trenér Luboš Prokopec.

V dalším zápase proti Zlínu už nastoupí po červené kartě Marek Kulič. Votroci určitě budou mít daleko větší motivaci odčinit porážku ze Střížkova a před domácím publikem znovu vyhrát.

„Šance na vstřelení vedoucího gólu byla velká. Bohužel Honza tu penaltu nedal, to se ve fotbale stává, v minulých zápasech jí zase dal. Takže to značí i to, jak jsme ten zápas dnes odehráli,“ dodal Prokopec.  Přidejte si naše stránky na Facebook, děkujeme :-)

  Na Moravském Předměstí vyrostou další dva bytové domy. Budou se nacházet u ulic Brožíkova a Mandysova. Dětské hřiště zde zůstane.
  Trolejbusová síť se v roce 2018 rozroste. Na jaře začne výstavba nové trati na Pod Strání, přinese to změny.
  Na Velkém a Malém náměstí se bude točit film. Ve dnech 15., 16. a 25. září tu bude probíhat filmové natáčení pro projekt Shine.
  V Hradci jsme letos napočítali celkem 16 tropických dnů s teplotou nad 30. Nejtepleji bylo 1. srpna, kdy vystoupala na 35,4 stupňů Celsia.

  7.816

  858

  428

  Miniaplikace

  Do konce hlasování zbývá...

  NOVINKY NA WEBU

  NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

  PRÁVĚ SE STAVÍ