Východočeské derby číslo 2

Druhé východočeské derby klepe na dveře! Hokejový klub Mountfield HK přivítá v pátek od 18.00 hodin na svém stadionu pod Bílou věží klub HC ČSOB Pojišťovna Pardubice. Již od nedělního rána je beznadějně vyprodáno, na hradecký stadion se tak oficiálně přijde podívat 7700 diváků! Derby dvou rivalů bude pod Bílou věží po dlouhých dvaceti letech. Očekávání jsou velká, stadion bude napěchovaný až po okraj. První vzájemné měření sil dopadlo lépe pro pardubické hokejisty. Ti nakonec udolali Mountfield Hradec Králové až v prodloužení, vítězný gól na 3:2 vstřelil Václav Benák.

„Všichni se na derby těšíme, bude to hodně zajímavé, veškeré vstupenky jsou již prodané,“ říká nadšeně kapitán hradeckého celku Jiří Šimánek.

Před prvním východočeským derby se generální manažeři obou klubů domluvili na sázce. Manažer, jehož mužstvo prohraje, pohostil vítězné mužstvo. Nyní se ze sázky stává tradice. Ing. Aleš Kmoníček s Mgr. Ondřejem Šebkem opět „hrají“ o snídani.

„Věřím, že nyní vyhrajeme a já do Pardubic nebudu muset znova jet se snídaní. Naopak, že kluci v kabině si vychutnají menší svačinku,“ říká s úsměvem na tváři generální manažer Hradce Aleš Kmoníček.

Generální partner hokejového klubu Mountfield HK, společnost Mountfield, věnuje na páteční zápas hodnotnou cenu. Nejlepší hráči duelu dostanou od této společnosti voucher v hodnotě 10.000 Kč na nákup zboží dle vlastního výběru z vánočního programu prodejen Mountfield.

„Ve spolupráci s fanshopem jsme připravili akci na páteční zápas. Snažíme se fanouškům vyjít vstříc a byli bychom rádi, kdyby si koupili další naše fanouškovské předměty. Myslím, že teď je k tomu pravá příležitost,“ dodává marketingový ředitel Petr Picka.

Vstupenky byly v prodeji déle jak měsíc, nyní už je vyprodáno. Zápas mezi Hradcem Králové a Pardubicemi tak bude sledovat zaplněná aréna, která pojme 7700 diváků.

„Těší nás, že lidé mají zájem o tento zápas. Přece jen tu žádná taková hokejová událost již dlouho nebyla. Věřím, že si utkání užijí všichni,“ konstatuje Aleš Kmoníček.

Východočeské derby mezi Hradcem a Pardubicemi je považováno za rizikové utkání. Zástupci klubu absolvovali řadu schůzek, na kterých vzešlo na duel s Pardubicemi několik organizačních změn. V den zápasu se nedoporučuje veřejnosti parkování před hlavním vchodem zimního stadionu.

„Vzhledem k očekávané návštěvě bychom chtěli fanoušky a občany požádat, aby svá vozidla zaparkovali jinde,“ dodává Picka.

Boční vchod pro permanentkáře bude na tento zápas uzavřen, všichni návštěvníci se tak na stadion dostanou pouze hlavním vchodem. Před vstupem do haly budou probíhat osobní prohlídky, doporučuje se tak přijít návštěvníkům o něco dříve. Prohlídky mohou být prováděny i u diváků, kteří vyjdou o přestávce ven. Klub nadále důrazně upozorňuje, že návštěvníci, u kterých budou nalezeny zbraně či jiná pyrotechnika, nebudou vpuštěni pořadatelskou službou na zimní stadion v Hradci Králové. Ten se otevře už v 16:45 hodin.


  DEJTE HRADCI LIKE NA FACEBOOK, DĚKUJEME :)

  Fotbalisté chtějí v novém ročníku 2. ligy hrát co nejvýše, větší prostor dostanou mladí a odchovanci. Nej…
  Nová cyklostezka, která propojí v první etapě městské čtvrti Pouchov a Piletice, získala v tomto úseku stavební pov…
  V září by měl v Hradci otevřít nový sportovní areál, který vyrůstá v Třebši. Bude v něm několik hřišť, wellness, re…
  Mimořádné prázdninové zastupitelstvo se sejde 17. července kvůli stavbě fotbalové arény. Bude se schvalovat druh, r…

  8.558

  968

  766


  . / STREAM  98 %

  97 %

  96 %

  94 %

  94 %

  93 %

  92 %

  92 %

  91 %

  nové

  nové


  Nová chirurgie (+ 4 %)

  Regionální sídlo ČSOB (+ 1 %)

  Dvoukolejka HK ~ PCE (+ 1 %)

  Sídlo Lesy ČR (+ 0 %)

  Univerzita Karlova (+ 0 %)

  Jižní spojka (+ 2 %)

  Západní město (+ 4 %)

  Obytný blok Koruna (+ 6 %)

  Fotbalová aréna (+ 1 %)

  Vysokorychlostní trať

  Letecký terminál

  Všechny projekty a stavby v HK

  Najděte si, co hledáte!
  Miniaplikace

  Do konce hlasování zbývá...

  NOVINKY NA WEBU

  NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

  PRÁVĚ SE STAVÍ