..

Ve Skladištní oblasti se plánuje výstavba menšího logistického parku. Skladovací plochy budou mít přibližnou velikost celkem 14 tisíc metrů čtverečních, píše se v projektu. Objekt bude mít dva vjezdy, jeden z ulice Vážní a druhý z Dřevařské.

Logistický sklad bude situován mezi konečnou MHD Kingspan a tenisovými kurty ve Skladištní oblasti. Dnes je na této ploše budoucího logistického parku v areálu VCES různorodé odkladiště všelijakého materiálu, od trubek přes stavební materiál až po dřevo.

Podstatně větší investiční akce se připravuje v bývalém areálu ČKD Plotiště, ten bude mít název Industrial Park. Některé části jsou již zbourány, místo nich zde vyroste jedna velká hala a několik menších objektů. Areál je v nabídce společnosti Finapra.

„Nabízíme prodej pozemků s developerským projektem výstavby moderních průmyslových a logistických objektů na území 78.240 metrů čtverečních. V souladu s územním plánem vhodné pro průmyslovou výrobu všech parametrů, pro skladové objekty a obchodní jednotky. Územní rozhodnutí získané v roce 2013. Pozemky jsou součástí průmyslového areálu bývalého ČKD na okraji města Hradec Králové,“ píše se na stránkách společnosti.


  DEJTE NÁM LIKE NA FACEBOOK, DĚKUJEME :)

  Plzeňská Škoda Electric dodá do Hradce 9 kusů trolejbusů s bateriemi, z toho 3 budou vozit cestující na Plachtu.
  V 84 z 85 okrsků v Hradci zvítězilo hnutí ANO. Jeden okrsek v historickém středu města ovládli Piráti. Účast ve městě byla 67 %.
  Bílá věž se ztratila, taky hotel Černigov, nádraží, zmizel úplně celý Hradec. Může za to známý kouzelnický jev zvaný mlha.
  Nový sportovní areál Sportpark Hit v Třebši postupně roste. Propojí ho i nová lávka přes vodní příkop od zastávky MHD Hvězda.

  .  98 %

  97 %

  97 %

  96 %

  94 %

  93 %

  92 %

  92 %

  92 %

  90 %

  88 %

  87 %


  Digitální planetárium (+ 1 %)

  Dvoukolejka HK ~ PCE (+ 4 %)

  Regionální sídlo ČSOB (+ 1 %)

  Sídlo Lesy ČR (+ 3 %)

  Nové Kukleny (- 1 %)

  Univerzita Karlova (+ 1 %)

  Žižkovy sady (- 1 %)

  Fotbalová aréna (+ 3 %)

  Jižní spojka (+ 4 %)

  Klinika čínské medicíny (+ 2 %)

  Západní město (+ 6 %)

  Nový most přes Orlici (+ 3 %)

  Další projekty a stavby v HK

  Najděte si, co hledáte!
  Miniaplikace

  Do konce hlasování zbývá...

  NOVINKY NA WEBU

  NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

  PRÁVĚ SE STAVÍ