..

Fotbalisté Hradce tři kola před koncem remizovali ve Zlíně 1:1. Díky remíze Táborska v Karviné mají Votroci postup stále ve svých rukou. V posledních dvou kolech musí dvakrát vyhrát a mohou slavit. To je podmínka postupu na sto procent. Avšak v případě ztráty ostatních soupeřů jim bude stačit možná i jedna výhra a remíza.

Hradec jel odhodlaný do Zlína vyhrát, to se bohužel nepodařilo a odváží si pouze bod. Po gólu Dvořáka v 52. minutě vedli, ale domácí stav nakonec srovnali.

Předpověď, že se boj o postup do nejvyšší fotbalové soutěže protáhne až do posledního kola, se tak opravdu naplnila.

Hradci zbývá odehrát domácí duel s již sestupujícím Vltavínem a derby na horké půdě Pardubic, které mohou Hradci ještě hodně zavařit. České Budějovice přivítají doma Třinec a poté v ostře sledovaném souboji jedou do Táborska. To má ze tří adeptů na postup v posledních dvou kolech nejtěžší los, venku hraje na Žižkově a poté doma s již zmíněnými Budějovicemi v přímém souboji o postup.

Závěr Fotbalové národní ligy tak bude opravdu dramatický do posledního hvizdu. Nezbývá než věřit, že se šťastným koncem pro Votroky.


  DEJTE NÁM LIKE NA FACEBOOK, DĚKUJEME :)

  85 volebních okrsků otevřelo v Hradci Králové. Nejvíce jich je na jednom místě v ZŠ Mandysova (6) a ZŠ Bezručova (5).
  Hradec chce vyjmout úseky D11 HK - Sedlice a D35 Sedl. - Opatovice z poplatků dálniční sítě. Trasa má ulevit dopravě jako přirozený obchvat.
  Podchod v Buzulucké u Šimkových sadů prochází opravou. Nevzhledný přístřešek dostává nový vzhled. Nové budou postupně další tři.
  Takzvaný dům hrůzy neboli schody u Aldisu se promění na hotel, informoval HK Deník. Místo bezdomovců zde do pár let budou hoteloví hosté.

  .  98 %

  97 %

  97 %

  96 %

  94 %

  93 %

  92 %

  92 %

  92 %

  90 %

  88 %

  87 %


  Digitální planetárium (+ 1 %)

  Dvoukolejka HK ~ PCE (+ 4 %)

  Regionální sídlo ČSOB (+ 1 %)

  Sídlo Lesy ČR (+ 3 %)

  Nové Kukleny (- 1 %)

  Univerzita Karlova (+ 1 %)

  Žižkovy sady (- 1 %)

  Fotbalová aréna (+ 3 %)

  Jižní spojka (+ 4 %)

  Klinika čínské medicíny (+ 2 %)

  Západní město (+ 6 %)

  Nový most přes Orlici (+ 3 %)

  Další projekty a stavby v HK

  Najděte si, co hledáte!
  Miniaplikace

  Do konce hlasování zbývá...

  NOVINKY NA WEBU

  NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

  PRÁVĚ SE STAVÍ