Přidat na Seznam.cz

Osm tutovek, nula gólů. Hradec by si už výhru zasloužil

10. srpna 2014 21:47. /Autor ~ REDAKCE / # 1 MIN. / EXPRESNĚ

Po poločase to pod lízátky mělo být minimálně 2:0 pro Hradec. Po konci zápasu 4:0. Bohužel Hradec neproměnil ani jednu ze svých několika stoprocentních šancí. Votroci odehráli vydařený zápas, účastníka evropských pohárů herně přehráli, gólový efekt však nepřišel. Hradec se proto musí spokojit pouze s bodem.

V hitparádě šancí byl po krásném pasu od Kotiše samostatný únik Štípka. Ten obešel brankáře, ale na brankové čáře střelu dostihl obránce, podruhé jeho střelu vykryl už Hruška.

Při další šanci dorážel do branky Rolko, jeho gólová trefa padla z ofsajdu.

Dvakrát skórovat měl příležitost Dvořák, v prvním poločase chtěl obstřelit brankáře. Na konci toho druhého šel skoro sám na Hrušku, ale rozvlnil jen boční síť.

Také Aleš Čermák mohl ve vápně střílet, místo toho přihrával a střela skončila mimo.

Ke konci zápasu se uvolnil Kulič a přes vápno poslal dlouhý pas až na Štípka, který v dobré příležitosti opět nedal.

Boleslav si za celý zápas nevypracovala ani jednu nebezpečnou šanci, byť měla dvě střely na branku. Hradec ztráta dvou bodů musí určitě mrzet, jelikož měl herně navrch. Bylo by dobré, pokud by se David Vaněček, co nejrychleji uzdravil, protože jeho gólový apetit z druhé ligy Hradci zatím schází.

Na zápas se přišlo podívat 4.360 diváků.