..

Lízátko

Pohárové střetnutí dvou týmů jako z jiných světů se konalo pod lízátky. Plzeň je v lize na prvním místě a Hradec Králové na posledním. Rozdíl činí 26 bodů. V sestavě Západočechů nechyběl ani místní odchovanec Václav Pilař, který si jistě vzpomněl na staré dobré časy. I když je rozdíl mezi oběma celky veliký, ve hře to příliš znát nebylo. Dokonce obměněná sestava Hradce hrála lépe než v předchozích zápasech. Od začátku nastoupil poprvé Vaněček, hráli znovu také Kotiš, Chleboun, Hable, Križko, Malinský a nově také Trubač. Posledně jmenovaný byl vyhlášen mužem zápasu.

Daniel Trubač měl v utkání několik velmi dobrých momentů, rozdával dobré přihrávky, lítal po hřišti a přidal i několik parádiček. Navíc přihrál na první gól Votroků, který pak do prázdné branky umístil Kotiš. Ten byl po svém gólu do sítě Plzně hodně naměkko, což pak prozradil i po zápase.

„První poločas byl docela dobrý. Dali jsme branku, u té přihrávky sem to chtěl nejdříve lobnout, ale pak sem si to rozmyslel a poslal to po zemi, možná sem dal i jesle. Vyšlo to a Kotiš to skvěle zakončil,“ řekl po zápase Daniel Trubač, který odehrál vydařený zápas.

Plzeň nehrála s žádným béčkem, ale trochu v obměněné sestavě. V té se objevili třeba Horváth, Bakoš nebo Kovařík. Hradec vedl nad Plzní 1:0, ale nevydrželo to ani pět minut a hlavičkou srovnal Bakoš. Opět to byl gól z dílny Laciný. Druhý gól přidal ve druhém poločase Hubník po rohu, kdy sám nehlídán ve vápně dělovkou prostřelil Kuciaka.

I když Hradec odehrál velmi kvalitní utkání, opět si nechal dát dva takové laciné góly. Hradec měl v zápase sice ještě pár dobrých šancí na srovnání stavu, ale Plzeň si to již pohlídala. Odveta je naplánována na 19. listopadu v plzeňské Doosan Aréně.

„Do Hradce se vždycky rád vracím. Vlastně pořád tady ještě bydlím nedaleko, takže si tady stále připadám jako doma,“ dodal po zápase Václav Pilař.

Utkání sledovalo 1446 diváků.

DEJTE NÁM LIKE NA FACEBOOK, DĚKUJEME :)

V 84 z 85 okrsků v Hradci zvítězilo hnutí ANO. Jeden okrsek v historickém středu města ovládli Piráti. Účast ve městě byla 67 %.
    Bílá věž se ztratila, taky hotel Černigov, nádraží, zmizel úplně celý Hradec. Může za to známý kouzelnický jev zvaný mlha.
    Nový sportovní areál Sportpark Hit v Třebši postupně roste. Propojí ho i nová lávka přes vodní příkop od zastávky MHD Hvězda.
    85 volebních okrsků otevřelo v Hradci Králové. Nejvíce jich je na jednom místě v ZŠ Mandysova (6) a ZŠ Bezručova (5).