..

Fortuna Aréna

Vysoká výhra nad Libercem 5:1, lídrem extraligy. Ve třetí třetině okořeněná rvačkami i nesportovním chováním. Liberečtí hráči vyfasovali třikrát 10 minut, z Hradce si desítku vysloužil po bitce jen Vašíček. Byl to zápas se vším všudy. V nedělním zápase proti Spartě kralovala třetí formace. Vstřelila všechny čtyři góly. Kudrna, Šimánek, Mertl a do prázdné Dietz.

Útočník Tomáš Mertl, který se vrátil z Medveščaku Záhřeb (KHL), se aklimatizoval rychle a jeho branky pomáhají. Prosadil se v obou zápasech.

Hradec si tak vyšlápl na dva největší aspiranty na titul a nejlepší týmy extraligy, které se ostatním soupeřům trochu vzdalují, i když jsou ale stále na dohled od třetího Mountfieldu.

Pokud bude tým předvádět podobnou hru jako v obou zápasech, má rozhodně na to okusit semifinále, hlavně ale nepolevit.

Zápas s Libercem sledovalo ve Fortuna aréně 5.572 diváků, nedělní zápase se Spartou pak 6.548, čili skoro vyprodáno.

Do konce základní části už moc zápasů nezbývá. Doma přivítají Oceláře z Třince, Mladou Boleslav, Růžičkův Chomutov a jako zlatý hřeb na závěr Dynamo Pardubice, v pátek 4. března od 18 hodin.

DEJTE NÁM LIKE NA FACEBOOK, DĚKUJEME :)

Nový sportovní areál Sportpark Hit v Třebši postupně roste. Propojí ho i nová lávka přes vodní příkop od zastávky MHD Hvězda.
    85 volebních okrsků otevřelo v Hradci Králové. Nejvíce jich je na jednom místě v ZŠ Mandysova (6) a ZŠ Bezručova (5).
    Hradec chce vyjmout úseky D11 HK - Sedlice a D35 Sedl. - Opatovice z poplatků dálniční sítě. Trasa má ulevit dopravě jako přirozený obchvat.
    Podchod v Buzulucké u Šimkových sadů prochází opravou. Nevzhledný přístřešek dostává nový vzhled. Nové budou postupně další tři.