Bohemians Hradec

Výtečné! Fotbalisté Hradce vyhráli v úvodním zápase po návratu do ligy nad Bohemians 1905. Prvních 70 minut se hrála vyrovnaná partie se šancemi na obou stranách. Následně z přímého kopu v 74. minutě udeřil krásnou trefou Pázler, o chvíli později si po centru Holeše srazil míč do vlastní sítě Čajič a před koncem kličkami dovršil velké vítězství 0:3 Tomáš Malinský.

Do zápasu vstoupila úvodní jedenáctka v čele s kapitánem Černým na hrotu. V obraně byli Holeš, Chleboun, Plašil a Mudra. Ve středu pole pak Janoušek, Schwarz, Vlkanova, Malinský a Martan. Několik skvělých zákroků si v utkání připsal také brankář Radim Ottmar. Na hřišti se objevil po střídání Černého střelec branky Pázler a v závěru utkání ještě Trubač a Milan Černý.

Utkání sledoval skoro vyprodaný Ďolíček s 4.832 diváky a početným zastoupením Votroků v sektoru hostí.

Díky pro Hradec rekordní výhře 0:3 se tak tým umístil hned na první příčce fotbalové ligy. Naposledy se tak vysoké vítězství zrodilo v sezoně 2011/2012, to porazil Teplice 0:3 a také Slovácko 0:3.

Další zápas se bude hrát v boleslavském azylu v sobotu 6. srpna od 17 hodin proti Jablonci.

V městské čtvrti Slatina na okraji Hradce se bude stavět. V projektu Obytný soubor Slatina vyroste u Librantické ul. 28 rodinných domů.
    Odbagrujte si kus Malšovického stadionu. Speciální akce pro fanoušky před pondělním zápasem s Příbramí má neopakovatelný nádech. Konečně.
    Administrativní komplex o 6 podlažích s obchody v přízemí a prodejna Kauflandu. Tak v budoucnu bude vypadat prostor u křižovatky Mileta.
    Na Moravském Předměstí vyrostou další dva bytové domy. Budou se nacházet u ulic Brožíkova a Mandysova. Dětské hřiště zde zůstane.