Bohemians Hradec

Výtečné! Fotbalisté Hradce vyhráli v úvodním zápase po návratu do ligy nad Bohemians 1905. Prvních 70 minut se hrála vyrovnaná partie se šancemi na obou stranách. Následně z přímého kopu v 74. minutě udeřil krásnou trefou Pázler, o chvíli později si po centru Holeše srazil míč do vlastní sítě Čajič a před koncem kličkami dovršil velké vítězství 0:3 Tomáš Malinský.

Do zápasu vstoupila úvodní jedenáctka v čele s kapitánem Černým na hrotu. V obraně byli Holeš, Chleboun, Plašil a Mudra. Ve středu pole pak Janoušek, Schwarz, Vlkanova, Malinský a Martan. Několik skvělých zákroků si v utkání připsal také brankář Radim Ottmar. Na hřišti se objevil po střídání Černého střelec branky Pázler a v závěru utkání ještě Trubač a Milan Černý.

Utkání sledoval skoro vyprodaný Ďolíček s 4.832 diváky a početným zastoupením Votroků v sektoru hostí.

Díky pro Hradec rekordní výhře 0:3 se tak tým umístil hned na první příčce fotbalové ligy. Naposledy se tak vysoké vítězství zrodilo v sezoně 2011/2012, to porazil Teplice 0:3 a také Slovácko 0:3.

Další zápas se bude hrát v boleslavském azylu v sobotu 6. srpna od 17 hodin proti Jablonci.

Přidejte si naše stránky na Facebook, děkujeme :-)

Od února 2018 by měla vyjet do čtvrti Plachta nová trolejbusová linka. Ta má zatím pracovní označení 21. Interval by měl být cca. 15 minut.
    Ministr zahraničí Zaorálek před několika dny navštívil Hradec... Nevěděli jsme, že Hradec je už v cizině, ale nebylo by to vůbec špatné.
    V závěru srpna se u Šimkových sadů bude konat premiérový festival Hradecké léto. Vystoupí třeba Xindl X, Sebastian, Mandrage a další.
    Nová budova Přírodovědecké fakulty v kampusu UHK ve středu otevře pro veřejnost. Studentské náměstí také nově zdobí fontána s vodotrysky.