Derby se vším všudy. A vyhrál znovu Hradeeec!

Autor redakce Listopad - 9 - 2016

Hokejisté Mountfieldu a fanoušci se radují. Podruhé v této sezoně vyhráli v derby! Tentokrát na ledě Pardubic před vyprodanou arénou – 10.194 diváků. Až do poslední třetiny svítilo skóre na tabuli 3:3, rozhodují trefu dal Blaž Gregorc, specialista na derby, tři body se tak vezou do Hradce.

Vítězstvím se mužstvo posunulo už na 4. místo extraligové tabulky s 32 body po třetí výhře v řadě.

„Bylo to derby se vším všudy, velice dramatické utkání od začátku až do konce. Hned po minutě jsme inkasovali, což bylo nepříjemné. V dalším střídání jsme dokázali ale srovnat. Dostali jsme se do vedení 3:1, což domácí nepoložilo a srovnali na 3:3. V tu chvíli jsme mohli litovat jen velkého množství vyložených šancí, které jsme neproměnili. Bylo to drama až do konce a právě vzhledem k těm šancím jsme rádi, že jsme zápas rozhodli pro sebe. Byla by velká škoda, kdybychom o tři body nakonec přišli. Odvedli jsme dobrý výkon ve všech řadách a chtěl bych týmu poděkovat, protože hráči za tím skutečně šli,“ řekl těsně po zápase trenér Václav Sýkora.

V listopadu doma Mountfield přivítá Litvínov, Plzeň, Olomouc a Zlín.

Přidejte si naše stránky na Facebook, děkujeme :-)

Nový úsek dálnice D11 jsme projeli za 2 minuty. Hradec na tohle čekal od roku 2006. Černý Most v Praze se přiblížil na cca. 45 minut.
    Dálnice D11 u Hradce otevřela. Lidově řečeno, je to jen první vlaštovka. Dokončení celé sítě v okolí města bude ještě nejméně 15 let trvat.
    Hradec čeká tropický týden, nejtepleji bude úterý až 36 °C. Letos bylo ve městě zatím 8 tropických dnů, kdy teplota překročila 30 stupňů.
    Dálnice D11 se od Kuklen pro motoristy otevře v pondělí 21. srpna. Končí tak jedna kapitola, která měla 15 ministrů a jednu farmářku.