Fotbalisté Hradce jsou na padáka

Autor redakce Únor - 24 - 2017

Hradeckým fotbalistům se vstup do jarní části vůbec nepodařil. Nejprve doma podlehli neoblíbené Dukle a v důležitém souboji předposledních také Jihlavě 3:1, když jeden gól za Jihlavu vstřelil bývalý Votrok Pavel Dvořák. Za Hradec skóroval mladý Šípek.

Na mužstvo nyní čeká Mladá Boleslav, která usiluje o poháry a bude těžkým soupeřem černobílých. Utkání se hraje už v sobotu 4. března od 16 hodin.

Jihlava rozhodla během prvního poločasu za 15 minut. Ve 23. a 27. minutě se trefil Ikaunieks. Při prvním gólu si poradil se třemi obránci, při tom druhém zase hradecká obrana nezvládla po rohu ofsajd systém. Ve 35. minutě pak Dvořák nikým neatakován dokonal dílo. Za Hradec v 52. zaznamenal alespoň trefu Šípek.

Už při utkání s Duklou byl útok neproduktivní a obrana hořela. Pokud se výkon týmu rapidně nezlepší, bude se muset Hradec začít chystat znovu na druhou ligu. Nyní je na sestupové 15. příčce.

„Výkon byl špatný a domácí toho dokázali využít,“ řekl po zápase trenér Milan Frimmel.

Přidejte si naše stránky na Facebook, děkujeme :-)

Na Stavbu roku 2017 jsou z Hradce přihlášeni objekt Auparku a přestavba Galerie moderního umění na Velkém náměstí. Vyhlášení bude v říjnu.
    Začala 6denní výluka na trati 020 Hradec Králové - Chlumec nad Cidlinou. Všechny vlaky nahradí autobusy. Je potřeba po čase opravit koleje.
    Velký den D11 pro veřejnost chystají silničáři na 29. července u sjezdu Kukleny. Brzy otevřený 2,5 km úsek si můžete projet třeba na kole.
    Na Velké náměstí zavítá MHD. Město zřídí tzv. Zelenou linku zdarma, která objede centrum a vrátí se na náměstí. Linku pojede elektrobus.