Pozdě, ale přece. Fotbalový klub odvolal trenéry

Autor redakce Květen - 8 - 2017

Změna na trenérském postu měla přijít už dávno. Tři kola před koncem ligy je otázkou, zda se něco v herním pojetí týmu zlepší. Šance ale stále existuje, pokud by tým vyhrál oba domácí zápasy se Slováckem a Bohemians 1905, mohl by se v případě zaváhání soupeřů udržet v nejvyšší soutěži.

Trenérské duo Bohuslav Pilný a Milan Frimmel tak v Hradci končí, klub oznámí v úterý kdo je nahradí.

Bohužel trenér Pilný již dříve věděl, že tým potřebuje změnu a podal rezignaci už po remíze 0:0 s Brnem v březnu. Tehdy ji vedení ale nepřijalo s tím, že je ještě hodně kol do konce a věří v záchranu se současnými trenéry.

Prohra s Teplicemi tak byla poslední kapkou. Nebýt brankáře Ottmara, Hradec by s Teplicemi už o poločase prohrával ve včerejším zápase 5:0. Z tribun se tak letmo ozýval pokřik „Jukl ven“ a fanoušci byli z odevzdaného výkonu Votroků notně otráveni.

Přidejte si naše stránky na Facebook, děkujeme :-)

Od února 2018 by měla vyjet do čtvrti Plachta nová trolejbusová linka. Ta má zatím pracovní označení 21. Interval by měl být cca. 15 minut.
    Ministr zahraničí Zaorálek před několika dny navštívil Hradec... Nevěděli jsme, že Hradec je už v cizině, ale nebylo by to vůbec špatné.
    V závěru srpna se u Šimkových sadů bude konat premiérový festival Hradecké léto. Vystoupí třeba Xindl X, Sebastian, Mandrage a další.
    Nová budova Přírodovědecké fakulty v kampusu UHK ve středu otevře pro veřejnost. Studentské náměstí také nově zdobí fontána s vodotrysky.