Přidat na Seznam.cz

Pázler dal Žižkovu 4 góly

23. srpna 2017 22:40. /Autor ~ REDAKCE / # 1 MIN. / EXPRESNĚ

HRADEC KRÁLOVÉ – Úplně stejným výsledkem jako v Budějovicích skončilo utkání proti Viktorii Žižkov, tentokrát ale s vítězstvím Hradce. O všechny čtyři branky se postaral střelec Jan Pázler, který měl v zápase nabito.

Hradec měl ještě daleko více příležitostí, v ostatních pokusech ale fotbalisté selhali. Buď to šlo těsně vedle brány nebo vysoko nad ní.

O poločase Votroci hájili těsný náskok 1:0, který hned po přestávce navýšili na 2:0. Když už to v 70. minutě bylo 3:0, o chvíli později se o menší zdramatizování postarali hosté, kteří snížili na 3:1. Vítr z plachet jim v 90. minutě po krásném protiútoku sebral Pázler svým čtvrtým gólem.

Utkání sledovalo 1121 diváků. Hradec je v tabulce třetí se ztrátou jednoho bodu na postupové pozice.