HRADEC KRÁLOVÉ – Výstavba nového sportovního areálu Sportpark HIT, který přibližně rok vyrůstá v Třebši, se chýlí ke konci. Už v září by měl sportovní park přivítat první návštěvníky, slibuje několik hřišť, wellness, restauraci i výuku sportů. Objekt je vyveden v černobílé barvě, má dvě haly a jednu budovu zázemí. Sportpark do svého centra nyní shání zaměstnance.

Ve sportparku se bude nacházet řada sportovišť: 3 tenisové kurty v pevné hale, 5 badmintonových kurtů s certifikovaným povrchem, 6 antukových dvorců s automatickým zavlažováním, 4 kurty na plážový volejbal s bílým křemičitým pískem a multifunkční hřiště pro malou kopanou, nohejbal, florbal, basketbal a další sporty.

Součástí bude i miniaréna s veškerým vybavením pro sportovní vyžití dětí a dětské hřiště pro nejmenší.

„Jsme rádi, že již od září 2018 pro vás otevíráme nejmodernější sportovní areál ve východních Čechách s názvem SPORTPARK HIT, ve kterém si přijde na své opravdu každý. Přijďte si užít svůj volný čas v novém a čistém prostředí, které je maximálně přizpůsobeno potřebám našich zákazníků,“ uvádí ve svém oznámení nový sportovní areál v Třebši.

Pokud budete mít při sportech velké výkony, můžete si dopřát i regeneraci ve zdejším wellness s finskou a parní saunou, masážemi a relaxačním prostoru s minibarem.

V novém sportparku bude také restaurace a venkovní terasa s výhledem na sportoviště, bar ke sledování sportovních přenosů, obchod a servis s širokým sortimentem sportovního vybavení i módou a wi-fi pro zákazníky zdarma.

Areál bude také poskytovat možnost výuky jednotlivých sportů pro všechny věkové i výkonnostní kategorie, příměstské tábory a soustředění pro děti, pořádání turnajů pro závodní i amatérské hráče a pronájem celého komplexu pro nejrůznější společenské akce.

„Do nově otevíraného areálu budeme hledat několik zaměstnanců na tyto pozice: recepční, správce, prodavač v obchodě, úklidové práce, masér, do restaurace na všechny pozice od kuchaře po pomocnou sílu a na sportoviště trenéry sportů, které budeme provozovat,“ dodává sportpark.

V souvislosti s budováním parku vznikne i nová cyklostezka s lávkou přes svodnici od zastávky Hvězda, která umožní pohodlný přístup pro pěší i cyklisty. Dopravní napojení areálu bude z přilehlé ulice Hradecká. Parkoviště bude mít kapacitu 56 stání.


  DEJTE HRADCI LIKE NA FACEBOOK, DĚKUJEME :)

  V Hradci je dobojováno. Město povede koalice ANO+ODS+Změna pro Hradec a Zelení s 19 mandáty z 37. Primátorem se sta…
  Legendární skupina Elán vystoupí při svém turné ELÁN 50 ve čtvrtek na hradeckém zimním stadionu. A koncert to bude…
  Hokejisté Kärpätu Oulu vyčkávají na bagáž před cestou do Hradce. V rámci CHL pod Bílou věží odehrají ve středu závě…
  Ve čtvrtek 25. října vstoupí do kin nový český snímek Zlatý podraz, který se natáčel v květnu i v Hradci Králové. N…

  8.962

  1.014

  882


  . / STREAM  98 %

  97 %

  96 %

  94 %

  94 %

  93 %

  92 %

  92 %

  91 %

  nové

  nové


  Nová chirurgie (+ 4 %)

  Regionální sídlo ČSOB (+ 1 %)

  Dvoukolejka HK ~ PCE (+ 1 %)

  Sídlo Lesy ČR (+ 0 %)

  Univerzita Karlova (+ 0 %)

  Jižní spojka (+ 2 %)

  Západní město (+ 4 %)

  Obytný blok Koruna (+ 6 %)

  Fotbalová aréna (+ 1 %)

  Vysokorychlostní trať

  Letecký terminál

  Všechny projekty a stavby v HK

  Najděte si, co hledáte!
  Miniaplikace

  Do konce hlasování zbývá...

  HRADEC KRÁLOVÉ DNES

  NOVINKY NA WEBU

  NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI