Přidat na Seznam.cz  

Budova hlavního nádraží

HRADEC KRÁLOVÉ – Bývalá nádražní jídelna na hlavním nádraží je již nějaký ten pátek (od roku 2012) mimo provoz. Před lety měl o prostor zájem řetězec s rychlým občerstvením Burger King. Do prostor však zatékalo a objekt tak nebyl způsobilý k provozování gastronomického zařízení. Bylo potřeba opravit skleněnou střechu, což se již zřejmě stalo, vlastník nabízí prostory k pronájmu.

Zájemci mají na podání nabídek aktuálně čas do 30. dubna 2019. Minimální cena za roční pronájem je 467 200 Kč, což je zhruba 38 tisíc měsíčně, na velikost prostor a fluktuaci lidí ve srovnání s jinými pronájmy ve městě, docela příznivá cena. Je to však minimální cena a rozhodovat bude jednak výše podané nabídky, tak i záměr, co si zde navrhovatel představuje a také reference.

„Kritériem výběru je výše nabídnutého nájemného. Nabídky budou dále posuzovány podle podnikatelského záměru, který nebude v rozporu s předmětem podnikání zájemce a nebude poškozovat dobré jméno pronajímatele a dle doložených referencí,“ uvádí Správa železniční a dopravní cesty.

Doba pronájmu tohoto prostoru bude na 5 let s právem opce na další pětileté období.

„Nabízíme k pronájmu prostory k podnikání formou veřejné soutěže ve výpravní budově v železniční stanici Hradec Králové – hlavní nádraží. Jedná se o komerční prostory, které jsou vhodné k provozu samoobslužné restaurace s kuchyní a výdejem teplých jídel nebo rychlého občerstvení, kavárny či čajovny s prodejem doplňkového sortimentu. Prostory lze také využít k provozu maloformátové prodejny, která bude zaměřena na prodej čerstvých potravin. Celková výměra nabízených prostor činí 301 m²,“ doplňuje SŽDC s tím, že veškeré informace naleznou zájemci na jejich webových stránkách v sekci nemovitostí prodej a pronájem.

Pokud se najde zájemce o tyto prostory, bude muset do obnovy prostor a zařízení věcí pro svůj záměr nejprve něco investovat, přeci jen, dlouho tady sedal prach. Potom zde bude moct být třeba znovu klasická nádražní jídelna, nebo také restaurace, rychlé občerstvení i jiné varianty. To ukážou až výsledky veřejné soutěže.


  DEJTE HRADCI LIKE NA FACEBOOK, DĚKUJEME :)

  V centru Hradce začne motoristům od úterý 4. června sloužit nový čtyřpodlažní parkovací dům pro 284 automobilů. Nah…
  Výsledky voleb do Evropského parlamentu za Hradec: ANO 21,36 %, Piráti 15,32 %, ODS 14,85 %, STAN+TOP 09 13,16 %, S…
  Hradecký stadion hrůzy přežil další sezónu, pomalu se z něj stává historický artefakt. Snad alespoň rezavá střecha…

  9.552

  1.152

  1.070


  . / STREAM  96 %

  96 %

  94 %

  94 %

  92 %

  91 %

  91 %

  88 %

  87 %

  nové

  nové


  Chirurg. komplex FNHK (- 1 %)

  Regionální sídlo ČSOB (~ 0 %)

  Dvoukolejka HK ~ PCE (- 1 %)

  Univerzita Karlova (~ 0 %)

  Obytný blok Koruna (+ 1 %)

  Fotbalová aréna (+ 1 %)

  Jižní spojka (+ 1 %)

  Severní tangenta (+ 2 %)

  Křižovatka Mileta (~ 0 %)

  Proměna Rozárky

  Areál G+V kasáren

  Všechny projekty a stavby v HK

  Najděte si, co hledáte!  Do konce hlasování zbývá...

  HRADEC KRÁLOVÉ DNES

  NOVINKY NA WEBU

  NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

  PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ