Přidat na Seznam.cz  

Flošna otevřela včas. V týdnu začnou tropy

Autor LUPI Červen - 1 - 2019

Letní koupaliště Flošna otevřelo / Foto: SNHK

HRADEC KRÁLOVÉ – Letní koupaliště Flošna hlásí otevřeno. Otevírací doba je zatím od 9 do 19 hodin. Bazény budou vyhřívány na hodnotu 26 stupňů Celsia. Za celodenní vstupné zaplatí dospělí v hlavní sezóně 145 korun, s čipovými hodinkami 119 korun. Celodenní vstupné pro děti, studenty a seniory bude 105 korun. Flošna letos otevřela o 20 dnů později než v loňském roce.

Otevření koupaliště oddálil chladný a hlavně deštivý květen. Jde vůbec o nejpozdější otevření od začátku provozu v roce 2010. V minulosti bylo ke konci května vždy otevřeno, před 6 lety zahajovalo sezónu již 26. dubna.

Zatím byl o víkendu od otevření na bazénech poměrně klid, řada návštěvníků měla vodu jen pro sebe. Což je rozdíl oproti létu, kdy je na Flošně obvykle hlava na hlavě. Už tento týden ale meteorologové čekají tropy a tak návštěvníků přibude.

Oblíbené ranní plavání v pracovních dnech od 6 hodin bude zahájeno až podle počasí, předpokládá se druhá polovina června.

Odpoledne od 16 hodin je cena vstupného snížena. Hodinové a dvouhodinové vstupné je určenou pouze majitelům čipových hodinek, kteří za hodinu zaplatí 49 Kč a za dvě hodiny 79 Kč. Pro děti od 120 cm do 15 let, studenty do 26 let, seniory nad 62 let, držitele ZTP a ZTP/P je hodinové vstupné 39 Kč a dvouhodinové 59 Kč. Děti do 120 cm mají vstup zdarma. Rodiny s minimálně dvěma dospělými a jedním platícím dítětem mají na vstupné 10 procent slevu.

Letní koupaliště Flošna nabízí padesátimetrový plavecký bazén s pěti drahami, rekreační bazén s divokou řekou a masážními lehátky, adrenalinovou skluzavku Jump, dva tobogány, které obtéká líná řeka a dětský bazén se dvěma minitobogány Kobra. K dispozici jsou i kurty na plážový volejbal nebo stůl na stolní tenis.

V případě nepříznivého počasí bude letní koupaliště spuštěno v režimu vedlejší sezóny bez vyhřívání bazénů za jednotné vstupné 70 korun, 50 korun zaplatí majitelé čipových hodinek.
Koupaliště Flošna


  DEJTE HRADCI LIKE NA FACEBOOK, DĚKUJEME :)

  V centru Hradce začne motoristům od úterý 4. června sloužit nový čtyřpodlažní parkovací dům pro 284 automobilů. Nah…
  Výsledky voleb do Evropského parlamentu za Hradec: ANO 21,36 %, Piráti 15,32 %, ODS 14,85 %, STAN+TOP 09 13,16 %, S…
  Hradecký stadion hrůzy přežil další sezónu, pomalu se z něj stává historický artefakt. Snad alespoň rezavá střecha…

  9.552

  1.152

  1.070


  . / STREAM  96 %

  96 %

  94 %

  94 %

  92 %

  91 %

  91 %

  88 %

  87 %

  nové

  nové


  Chirurg. komplex FNHK (- 1 %)

  Regionální sídlo ČSOB (~ 0 %)

  Dvoukolejka HK ~ PCE (- 1 %)

  Univerzita Karlova (~ 0 %)

  Obytný blok Koruna (+ 1 %)

  Fotbalová aréna (+ 1 %)

  Jižní spojka (+ 1 %)

  Severní tangenta (+ 2 %)

  Křižovatka Mileta (~ 0 %)

  Proměna Rozárky

  Areál G+V kasáren

  Všechny projekty a stavby v HK

  Najděte si, co hledáte!  Do konce hlasování zbývá...

  HRADEC KRÁLOVÉ DNES

  NOVINKY NA WEBU

  NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

  PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ