Přidat na Seznam.cz  

Vstupenky na JamRock / Ilustrační foto: JR

HRADEC KRÁLOVÉ/ŽAMBERK – Zkraje února se 26letý muž z Hradce vloupal do jedné kanceláře v centru města odkud po vytlačení dveří vzal několik hudebních nástrojů, počítač, set-top box a více jak 300 kusů vstupenek na žamberecký festival JamRock, který se bude konat v červnu. Způsobil škodu přesahující 50 tisíc korun, policie již muže dopadla.

„Varujeme zájemce o návštěvu festivalu JamRock, který se bude konat 4. – 6. 6. 2020 v Žamberku, před koupí odcizených vstupenek. Vstupenky si zakupte pouze u oficiálních prodejců. Jinak riskujete, že nebudete na festival vpuštěni,“ uvedla k případu policie.

Muž vstupenky v uplynulých dnech a týdnech rozprodal neznámému množství lidí, ti je mohou vlastnit a případně prodat zase jiným zájemcům přes internet apod. Nebo je mohou mít doma a těšit se na koncerty. Festival JamRock má ale pro kupující špatnou zprávu. Lístky jsou opatřeny čárovými a QR kódy, a jsou již vyřazeny z distribuce, při jejich oskenování tak oklamaní majitelé nebudou do areálu vpuštěni, byť je koupili nevědomky.

Vstupenky budou zabaveny a předány policii.

„Vzhledem k tomu, že se jedná o festival trvající 3 dny s desítkami účinkujících skupin tuzemských i zahraničních, není cena zcizených vstupenek zanedbatelná. Vstupenky na JamRock 2020 KUPUJTE POUZE Z OFICIÁLNÍCH ZDROJŮ – tedy síť TICKETLIVE, oficiální INFOCENTRA a nebo od partnerů festivalu – společností všeobecně známých jmen. Zcizené vstupenky jsou kódovány registrovanými čárovými a QR kódy a při skenování u vstupu nebudou jejich i nevědomí majitelé do areálu vpuštěni – a vstupenka bude policií zabavena a použita k dalšímu vyšetřování! Pokud jste v uplynulých 14-ti dnech zakoupili vstupenku jinde než z oficiálních prodejních zdrojů, ohlaste tento nákup na adresu info@jamrock.cz nebo Policii ČR. Vstupenky mohou mít různé ceny. Informujte také o tomto riziku své přátele a známé,“ uvedl k problému festival JamRock.

Mezi kupujícími tak mohou kolovat podle policejního vyšetřování desítky či všechny takto odcizené vstupenky, kterých bylo více než 300. Pokud spočteme levnější cenu za jednu vstupenku na cca. 500 korunách, mohl si přijít mladík takovým způsobem i na více než 150 tisíc korun.

„Muž, kterému hrozí trest odnětí svobody od 1 roku do 5 let, odcizené věci rozprodal a peníze užil pro vlastní potřebu,“ dodala policejní mluvčí Iva Kormošová.


  DEJTE HRADCI LIKE NA FACEBOOK, DĚKUJEME :)

  V Hradci vznikne v roce 2022 nové turistické lákadlo. Bude to nová kabinková lanovka o délce 600 metrů, která poved…
  RT : Ve Fakultní nemocnici v už pomáhá 90 studentů lékař. fakult . Na několika klinikách, na plicní t…
  RT : Připravujeme zásadní modernizaci tratě Velký Osek – Hradec Králové – Choceň. Její součástí bude i náhrada vybraných…
  Královéhradecký kraj má prvního vyléčeného pacienta na koronavirus, potvrdila Krajská hygienická stanice v Hradci.…
  V Hradci se u letiště mělo před lety postavit Národní centrum pro krizovou připravenost, projekt se nyní mohl ukáza…
  RT : Oprava hlavní vzletové dráhy na letišti v Hradci Králové
  RT : Ing. Daniela Lusková, MPA ředitel Domova U Biřičky v Hradci Králové Viceprezident Asociace poskytovatelů sociální…

  11.324

  1.408

  1.210

  COVID-19 DATA / 1. 4. 2020

  ČESKO

  KRAJ

  ZDRAVÍ

  ÚMRTÍ

  3.508

  +200

  101

  +14

  61

  +36

  39

  +7


  . / STREAM  96 %

  96 %

  94 %

  94 %

  92 %

  91 %

  91 %

  88 %

  87 %

  nové

  nové


  Chirurg. komplex FNHK (- 1 %)

  Regionální sídlo ČSOB (~ 0 %)

  Dvoukolejka HK ~ PCE (- 1 %)

  Univerzita Karlova (~ 0 %)

  Obytný blok Koruna (+ 1 %)

  Fotbalová aréna (+ 1 %)

  Jižní spojka (+ 1 %)

  Severní tangenta (+ 2 %)

  Křižovatka Mileta (~ 0 %)

  Hotel Aldis

  Areál G+V kasáren

  Všechny projekty a stavby v HK

  Najděte si, co hledáte!  Lze hlasovat pro více odpovědí, do konce zbývá...

  HRADEC KRÁLOVÉ DNES

  NOVINKY NA WEBU

  NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

  PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ

  INFO O WEBU