VÍTÁME VÁS

O NÁS

Vítejte! Jsme tým lidí z nejkrásnějšího města na zeměkouli, jednoduše hradečtí patrioti, které zajímá dění v naší východočeské metropoli. A píšeme pro Vás to nejlepší, co chcete číst! Mimochodem: Víte, co je nejlepší na Pardubicích? Výpadovka na Hradec! =)

Magazín Hradec Králové City začal fungovat na apríla v dubnu 2010. Najdete u nás zejména zprávy, kterým není v ostatních médiích věnován takový prostor. Náš koncept je založen především na nových projektech a stavbách ve městě, věnujeme se ale i dalším informacím.

Jsme fanoušky hradeckých nejsledovanějších sportů, tedy fotbalu, hokeje i ženského basketbalu, přinášíme jejich výkony a výsledky. Zajímá nás také, zda-li se už po 20 letech začne stavět fotbalový stadion. Mapujeme i další projekty, které mohou oživit Hradec a vtisknout mu novou, nezaměnitelnou a moderní tvář. Pro oživení centra a kamenných obchodů jsme vytvořili mapu pěší zóny a připravujeme i další věci!

Každoročně představujeme přehled těch nejlepších akcí, které se konají během celého roku ve městě! Sledujeme také vývoj a počet obyvatel, informace, které se týkají MHD, nového bydlení, trendů, místního byznysu a volnočasových aktivit.

Naším cílem je vytvářet takový internetový portál o Hradci Králové, který se stane hradeckou stránkou číslo jedna. V Hradci jsme Králové! Náš portál si získal u Vás během šesti let velkou oblibu, a za to jsme rádi, díky Vám. Děkujeme!

Žijeme Hradec, chceme aby se město rozvíjelo, aby vznikaly nové věci, a ne aby se z města stával skanzen. Naší vizí je jen překotný rozvoj Hradce, dobrá image města a hlavně, aby se nám tu všem, co nejlépe žilo.

V dubnu 2017, šéfredaktor magazínu Hradec Králové City

Poděkování patří také autorovi velké části fotografií Hradce, kterým je Horst Gryger. Pokud byste i Vy nám chtěli poskytnout fotografie, napište na: hkcity@hkcity.cz

V případě, že chcete s námi spolupracovat, máte pro nás nějakou nabídku, zajímavé tipy, informace, fotografie, chtěli byste se ucházet o práci, či brigádu nebo se vám jenom náš web líbí, určitě nám napište na tento mail a dohodneme se: hkcity@hkcity.cz

NÁZEV A LOGO

Slova HRADEC KRÁLOVÉ s názvem CITY přímo vybízí ke spojení. Ve zkratce a také v internetové adrese nás pak můžete najít jen pod názvem HKCITY. Logo vznikalo docela složitě, bylo nutné dát dohromady zkratku hkcity.cz s názvem Hradec Králové City. První logo mělo obě varianty, druhé pouze zkratku se stavebními symboly Hradce, třetí pouze úplný název s korunkou v záhlaví. Logo mělo symbolizovat Hradec jako královské město, proto ta korunka v záhlaví loga a barevné varianty modré a zelené jsou ukázkou dvou řek, mezi kterými je zeleň. Předposlední čtvrté logo bylo menším a svěžím redesignem předchozí varianty.

1.

2.

3.

4.

OD 1. ZÁŘÍ 2016 POUŽÍVÁME NOVÉ LOGO WEBU HRADEC KRÁLOVÉ CITY.

NÁVŠTĚVNOST

Rok 2010 |      4.700

Rok 2011 |    34.800 (nárůst o 737 %)

Rok 2012 |    92.100 (nárůst o 165 %)

Rok 2013 |  113.600 (nárůst o 23 %)

Rok 2014 |  125.000 (nárůst o 10 %)

Rok 2015 |  147.500 (nárůst o 18 %)

Rok 2016 |  228.100 (nárůst o 55 %)

ZÁKLADNÍ ÚDAJE

Hradec Králové City
Web o metropoli východních Čech
Spuštěn na apríla 1. dubna 2010
Obsah činí více než 1.000 článků
Nejvyšší denní návštěvnost 5.400 čtenářů (22. 11. 2015)
Nejvyšší měsíční návštěvnost 56.000 čtenářů (listopad 2016)

    NOVINKY NA WEBU

    NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

    PRÁVĚ SE STAVÍ