TRASA LINKY V MAPĚ
|
JEZDIL KLASICKÝ AUTOBUS
|
 |
|
TEHDEJŠÍ NÁZEV ZASTÁVKY
|
OBSAZENOST |
JAK SE JMENUJÍ DNES |
|
HLAVNÍ NÁDRAŽÍ
|
I |
|
|
Úřad práce
|
I |
+ dnes Na Okrouhlíku |
|
Antonína Dvořáka
|
I |
+ dnes neexistující zastávka |
|
Průmyslová
|
II |
+ v sousedství se nacházel krajský úřad, dnes úřad práce |
|
Střelnice
|
II |
|
|
Ulrichovo náměstí
|
III |
|
|
Třída ČSA
|
II |
+ dnes Adalbertinum |
|
MAGISTRÁT MĚSTA
|
I |
|
Původním smyslem této linky mělo být spojení všech úřadu a institucí ve městě jednou linkou, která by cestující i bez znalosti MHD dovezla na správné místo. Linka jezdila v půlhodinových a hodinových intervalech v pracovním týdnu od 8 do 17 hodin. Ač to byl nápad zajímavý, nová linka byla minimálně vytížená, občas jela i prázdná a po roce fungování byla zrušena. Dnes se stejným číslem 20 jezdí na trase Podzámčí – Vysoká nad Labem.
Délka linky: 3,5 km