TRASA LINKY V MAPĚ
|
JEZDÍ KLASICKÝ AUTOBUS
|
|
NÁZEV ZASTÁVKY
|
OBSAZENOST |
DŮLEŽITÉ BODY |
POD STRÁNÍ
|
I |
+ sídliště |
Palachova
|
I |
|
Štefánikova
|
II |
|
Hvězda
|
III |
+ sídliště |
Třebeš školka
|
III |
|
Příčná
|
III |
|
U Dvora
|
IIII |
|
Heyrovského
|
IIII |
+ univerzita |
Zimní stadion
|
IIII |
+ zimní stadion, krajský úřad, studijní a vědecká knihovna |
Adalbertinum
|
IIIII |
+ přestupní uzel, centrum |
Magistrát města
|
IIIII |
+ přestupní uzel, magistrát |
Průmyslová škola
|
IIII |
|
Pyrám
|
IIII |
|
Alessandria
|
III |
+ přestupní uzel |
Stoletá
|
II |
|
Orlice Park
|
II |
+ orlice park |
Poliklinika 2
|
II |
|
Alessandria
|
III |
+ přestupní uzel |
Pyrám
|
IIII |
|
Průmyslová škola
|
IIII |
|
Magistrát města
|
IIIII |
+ přestupní uzel, magistrát města |
Adalbertinum
|
IIIII |
+ přestupní uzel, centrum |
Zimní stadion
|
IIIII |
+ zimní stadion, krajský úřad, studijní a vědecká knihovna |
Fakultní nemocnice B
|
IIII |
+ záchranná služba |
U Dvora
|
IIII |
|
Příčná
|
IIII |
|
Třebeš školka
|
IIII |
|
Hvězda
|
III |
+ sídliště |
Štefánikova
|
II |
|
Palachova
|
II |
|
POD STRÁNÍ
|
I |
+ sídliště |
|
|
| 33 | OTEVŘÍT ZDE
|
INTERVALY SO-NE: 2x hod.
|
Linka s pořadovým číslem 33 se jako první v historii hradecké MHD může pyšnit tím, že překročila v číselné řadě třicítku. Dosud byla s nejvyšším číslem označena linka 28. Třiatřicítka je polookružní linkou, která jezdí o víkendech místo linky 23. Podle potřeb obyvatel byla zavedena kvůli rozdílným víkendovým cestám. Obsluhuje zastávky Stoletá, Orlice Park a Poliklinika 2. O víkendu mnoho cestujících až na konečnou k Cihelně nezajíždělo, ovšem i tato trasa není příliš populární.
Délka linky: 15,2 km