Pětka jede ze Slatiny opět až na Terminál

21. října 2013 2:00. /Autor ~ REDAKCE / # < 1 MIN. / EXPRES

Ve Slatině mohou slavit. Linka č. 5 jezdí od pondělí 21. října po své původní trase až na konečnou Terminál HD. Úsporná opatření, která zavedl dopravní podnik v polovině července se trochu minula účinkem. Pětka jezdila někdy jen s jedním nebo dvěma cestujícími. Občas to vypadalo, že tam je řidič úplně sám. Navíc vynucená trasa přes Pouchov a Piletice, kde se v létě pořádají různé akce a autobus tam na zastávce ani nezastavoval, bylo docela absurdní.

Sedmkrát denně bude zajíždět pětka do Divce, ostatní spoje budou končit ve Slatině.

V příštím roce se plánuje rekonstrukce dalšího úseku silnice směřující na Slatinu, tentokrát od čerpací stanice k začátku Slatiny, pokud bude oprava probíhat najednou, je pravděpodobné, že linka č. 5 pojede znovu po náhradní trase.


SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU





Přidat na Seznam.cz

Počet sledujících ~ 27 050

FB

X

IG

@

YT

Reklama




KŘIŽOVATKA MILETA -ŽIVĚ-

NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ

INFO O WEBU