Na Moravském vypadl chlapec z okna ve 3. patře

26. února 2014 13:28. /Autor ~ REDAKCE / # < 1 MIN. / EXPRES

Kolem sedmé hodiny ranní došlo na Moravském Předměstí k pádu šestiletého chlapce z okna ve 3. patře z velké výšky přibližně 12 metrů. Posádka záchranné služby byla na místě za necelé 4 minuty od nahlášení události. Chlapec byl po pádu při vědomí a se záchranáři komunikoval.

„Záchranáři u malého pacienta ihned začali se stabilizací základních životních funkcí. Z místa události byl aktivován tým traumatologů pro děti hradecké fakultní nemocnice, kam byl chlapec předán připravenému týmu ve stabilizovaném stavu,“ řekl mluvčí zdravotnické záchranné služby Tomáš Ježek.

Rodině byla následně záchrannou službou poskytnuta psychologická intervence. Okolnosti pádu nyní prošetřuje Policie.


SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU





Přidat na Seznam.cz

Počet sledujících ~ 27 050

FB

X

IG

@

YT

Reklama




KŘIŽOVATKA MILETA -ŽIVĚ-

NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ

INFO O WEBU