Lvice jdou do semifinále. Čeká je USK Praha

5. dubna 2014 22:36. /Autor ~ REDAKCE / # < 1 MIN. / EXPRES, HRADECKÉ LVICE, SPORTY

Hradecké Lvice proměnily mečbol s VŠ Praha a rozhodly play-off ve svůj prospěch výsledkem 3:1. Tímto postupují do semifinále, kde narazí na tým USK Praha. Zahrají si tak opět o medaile. V minulé sezoně skončily na konečné bronzové pozici a tento úspěch budou chtít minimálně zopakovat.

Domácí semifinálové utkání je na programu ve čtvrtek 17. dubna od 18:30 v hale Sokol na Eliščině nábřeží.

„Konečný výsledek 79:70 a celkově tedy 3:1 na zápasy posouvá Lvice mezi čtyři nejlepší celky ŽBL a jedno je jisté. Sezóna nekončí, jede se dále, dále za vytouženou medailí. Nyní mají Lvice na USK Praha týdenní načerpání sil,“ říkají oficiální stránky Lvic.


SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU





Přidat na Seznam.cz

Počet sledujících ~ 27 050

FB

X

IG

@

YT

Reklama




KŘIŽOVATKA MILETA -ŽIVĚ-

NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ

INFO O WEBU