V pondělí 11. dubna došlo ke zprovoznění nových semaforů na přechodu pro chodce v Resslově ulici přes čtyřproudovou silnici. Místní se tak po více než 20 letech dočkali bezpečnějšího přechodu přes tuto rušnou komunikaci. Semafory fungují na stisknutí.
Na funkční signalizační zařízení si budou muset zvyknout také řidiči, kteří tu denně projížděli pod žlutě blikajícími semafory mnoho let. Vše je doplněno na vozovce i žlutým vodorovným značením.


