Hradec po letech přivítal běžkaře v městských lesích

8. ledna 2017 14:00. /Autor ~ REDAKCE / # < 1 MIN. / EXPRES

Po několika letech jsou ve městě konečně příhodné podmínky pro milovníky běžkařských stop v městských lesích. Díky hustému sněžení z posledního týdne, vyjel do lesů traktor s pluhem, který prohrnul běžkařům trasy. Ty jsou vyznačeny žlutým piktogramem s lyžařem.

Podobné počasí je pro lesy ideální, po čase sníh roztaje a může se tak plošně tající voda uvolnit do lesů, které mají za sebou suchá období.

Běžkaři i lesníci doufají, že takové podmínky vydrží, co nejdéle. Podle meteorologů by se měla sněhová pokrývka ještě zvýšit, má znovu sněžit.

Nejenom běžkaři si současnou nadílku užívají, populární jsou i sáňky a boby z kopců na Novém Hradci, někteří mají i sjezdové lyže.


SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU





Přidat na Seznam.cz

Počet sledujících ~ 27 050

FB

X

IG

@

YT

Reklama




KŘIŽOVATKA MILETA -ŽIVĚ-

NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ

INFO O WEBU