Na lince 19 o dva spoje navíc

16. března 2018 11:53. /Autor ~ REDAKCE / # < 1 MIN. / OKOLO HK

HK – Dopravní podnik na žádost cestujících rozšíří spojení u linky č. 19, která zajíždí do areálu fakultní nemocnice. Od pondělí 19. března 2018 budou zavedeny dva nové spoje.

Ranní spoj do Fakultní nemocnice bude odjíždět ze zastávky Alessandria v 6:01 hod. a do areálu Fakultní nemocnice přijede v 6:16 hod.

Večerní spoj z Fakultní nemocnice bude odjíždět ze zastávky FN Pohotovost – Emergency v 19:15 hod. a končit bude na zastávce Alessandria, kam dorazí v 19:29 hod.

Poslední odpolední spoj, který vyjíždí z Fakultní nemocnice v 15:45 hod., zajíždí až na konečnou Slezské Předměstí – Cihelna, kam dojede v 16:02 hod.


SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU





Přidat na Seznam.cz

Počet sledujících ~ 27 050

FB

X

IG

@

YT

Reklama




KŘIŽOVATKA MILETA -ŽIVĚ-

NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ

INFO O WEBU