Hradec v NBL poprvé vyhrál

21. listopadu 2018 19:36. /Autor ~ REDAKCE / # < 1 MIN. / EXPRES

HRADEC KRÁLOVÉ – Hradečtí basketbalisté v nejvyšší basketbalové soutěži NBL po deseti úvodních prohrách, poprvé vyhráli a rovnou před domácím publikem. Na palubovce třebešské haly zvítězili nad Brnem v poměru 84:79.

V tabulce jsou sice stále na posledním místě s 12 body, ale od premiérové výhry se mohou nyní odrazit. Hradec měl často v zápasech smůlu, že leckdy prohrál jen o pár košů, tentokrát se štěstěna naklonila na stranu Královských sokolů.


SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU





Přidat na Seznam.cz

Počet sledujících ~ 27 050

FB

X

IG

@

YT

Reklama




KŘIŽOVATKA MILETA -ŽIVĚ-

NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ

INFO O WEBU