Na schodiště Bono Publico se po zimě vracejí stavbaři

5. dubna 2019 11:15. /Autor ~ REDAKCE / # < 1 MIN. / EXPRES

HRADEC KRÁLOVÉ – Schodiště Bono Publico se začalo znovu opravovat, nyní probíhala zimní přestávka. Stavebníci chtějí dílo dokončit do konce srpna, tak aby bylo od září již přístupné na Slavnosti královny Elišky, které se letos budou konat o týden později než je zvykem, a to 6. a 7. září.

Schodiště, které bylo již ve velmi špatném technickém stavu se promění, získá nové jemné osvětlení, jak přímo u schodů, tak i díky lucernám. Budou zde zakomponovány také reproduktory, které budou hrát takovou lehkou ambientní hudbu. Návštěvník si bude moct vybrat u dolního či horního vstupu svoji skladbu. Bude si tak moct zvolit zda půjde nahoru či dolů s hudbou nebo bez.

Zbývá tak dokončit omítky, dubové schodiště a celý interiér schodů.


SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU





Přidat na Seznam.cz

Počet sledujících ~ 27 050

FB

X

IG

@

YT

Reklama




KŘIŽOVATKA MILETA -ŽIVĚ-

NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ

INFO O WEBU