Hradec začne extraligu v Budějovicích

10. dubna 2020 11:21. /Autor ~ REDAKCE / # < 1 MIN. / EXPRES, MOUNTFIELD HK

HRADEC KRÁLOVÉ – První kolo nového ročníku extraligy ledního hokeje 2020/2021, které by mělo začít v polovině září bude velmi pikantní. Los dopadl tak, že hradecký Mountfield pojede na jih Čech, zamíří do Český Budějovic na led Motoru, což bude ostře sledované utkání. A protože společnost Mountfield v roce 2013 přišla s licencí do Hradce, bude to z pohledu bezpečnosti rizikové utkání.

V Budějovicích jsou fanoušci na tento zápas značně nažhaveni a chtějí si ho užít se vší parádou. Odchod v roce 2013 z Budějovic, byť za něj Hradec nemůže, vyvrcholil osobními spory mezi společností a městem. Hradec nabídku Mountfieldu využil, protože řadu let tápal v první lize, ze které se tehdy prakticky nedalo postoupit.

Derby proti Pardubicím bude už v 6. kole zkraje října a Hradec ho začne doma.


SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU





Přidat na Seznam.cz

Počet sledujících ~ 27 050

FB

X

IG

@

YT

Reklama




KŘIŽOVATKA MILETA -ŽIVĚ-

NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ

INFO O WEBU