HRADECKÁ D11 – Řetězec s rychlým občerstvením Burger King otevřel v první polovině roku svoji novou pobočku na 40. kilometru ve směru z Hradce a na 50. kilometru ve směru od Prahy. Pro oba směry je restaurace dostupná na exitu 50 u Žehuně. I když tato síť restaurací proklamovala, že se chystá v roce 2020 také do Hradce, zatím se tak nestalo.
Burger King byl uveden například na vizualizacích k plánovanému otevření Atria, jak se později ukázalo, jednalo se pouze o loga k vizualizaci. Byť v poněkud rozmazaném světle, ale i tak se z obrázku dá vyčíst, že je BK znázorněn na vizualizaci k plánovanému Shopping parku Nová Zelená v Kuklenách včetně Drive Thru.
Příprava tohoto nákupního parku je ale úplně na startu, kdy a jestli vůbec vznikne se zatím nedá odhadnout.
Na hradecké D11 se tak jedná o druhý Burger King, první je na výjezdu z Prahy, další na půlce cesty do Hradce. Na posledního z velké trojky fastfoodových řetězců si tak Hradec musí ještě nějakou chvíli počkat.



