Votroci odehrají ligu v Mladé Boleslavi

30. června 2021 12:22. /Autor ~ REDAKCE / # < 1 MIN. / EXPRES

HRADEC KRÁLOVÉ – Votroci odehrají ligovou sezónu 2021/2022 v azylu ve městě automobilů, kde už jednou působili. Vzhledem k tomu, že by do konce léta či kraje podzimu měla začít stavba nové fotbalové arény, nejde pod lízátky hrát. To ale fanouškům vůbec nevadí, hlavně když bude nový stadion.


Licenční tribunál tak rozhodl o tom, že FC Hradec Králové pro novou sezonu obdržel licenci Silver, která ho opravňuje k účasti ve FORTUNA:LIZE.


Pro domácí utkání schválil stadion v Mladé Boleslavi, kde Votroci stráví celou nadcházející sezonu.


SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU





Přidat na Seznam.cz

Počet sledujících ~ 27 050

FB

X

IG

@

YT

Reklama




KŘIŽOVATKA MILETA -ŽIVĚ-

NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ

INFO O WEBU