V Pardubicích se buduje obchvat

28. března 2023 12:39. /Autor ~ REDAKCE / # < 1 MIN. / OKOLO HK, PARDUBICE

PARDUBICE – V Pardubicích pokračují práce severovýchodního obchvatu, který spojí Dubinu a Trnovou. Stavba začala koncem roku 2022 a předpoklad dokončení stavby je v roce 2025.


Realizací silnice I/36 v celém navrhovaném rozsahu dojde k výrazné změně v dopravním systému města Pardubic. Bude vytvořen severovýchodní obchvat města, který výrazně sníží zatížení centra města průjezdem tranzitní i místní dopravy.


Nová komunikace bude mít čtyřpruhové uspořádání a přepravu mezi Dubinou a oblastí kolem Polabin a Trnové výrazně zrychlí.


To Hradec na svůj severovýchodní obchvat zvaný „Severní tangenta“ stále čeká, realizace by mohla začít nejdříve v roce 2028.


Jak bude celkově obchvat vypadat se můžete podívat i na vizualizaci Ředitelství silnic a dálnic.


SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU





Přidat na Seznam.cz

Počet sledujících ~ 27 050

FB

X

IG

@

YT

Reklama




KŘIŽOVATKA MILETA -ŽIVĚ-

NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ

INFO O WEBU