HRADEC KRÁLOVÉ – Od 1. července je již průtah přes Svinary po rekonstrukci silnice průjezdný, dochází tak i k opětovnému obousměrnému provozu u linek 11 a 17.
Od 1. 7. se ale uzavřel úsek ze Svinar do Bělče nad Orlicí, který projde rekonstrukcí jako poslední na této trase. Při úplné uzavírce zde bude provoz omezen až do 1. září 2023 včetně. Objízdná trasa povede ze Svinar přes Blešno a Třebechovice pod Orebem.
Linky MHD po dobu uzavírky nebudou zajíždět do Bělče.


