Retail park Kukleny je před otevřením. Chystají se Sinsay a Gate

11. prosince 2024 20:42. /Autor ~ REDAKCE / # < 1 MIN. / AKTUALITY, RETAIL

RP Kukleny před otevřením, obchody se vybavují zbožím / Foto: HKCITY

HRADEC KRÁLOVÉ – Nový retailový park v Kuklenách je před otevřením. Je sice ještě obehnaný plotem, ale nad obchody již visí loga budoucích nájemců a nájemní prostory se vybavují novým zbožím. Nově se zde připravuje i dvojice obchodů s módou Sinsay a Gate, které již v Hradci alespoň jedno zastoupení mají. Výstavba RP Kukleny navazuje na loňskou přestavbu OC Kukleny.


Celkem zde bylo realizováno šest obchodních jednotek, ve kterých budou zastoupeny Action, Pet Center, Rossmann a také obchody s módou Gate a Sinsay. Poslední volná jednotka je zatím neobsazena.


RP Kukleny před otevřením, obchody se vybavují zbožím / Foto: HKCITY

Dokončované obchody chtějí stihnout pochopitelně otevřít ještě před Vánoci, například Action a Sinsay, podle informací od těchto obchodů, otevřou v pondělí 16. 12. 2024. Zřejmě se tak v tento den otevřou i ty zbývající obchody.


Otevřením nákupního parku o rozloze 5 500 metrů čtverečních bude dovršena druhá etapa rekonstrukce celého kuklenského obchodního centra.


SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU





Přidat na Seznam.cz

Počet sledujících ~ 27 050

FB

X

IG

@

YT

Reklama




KŘIŽOVATKA MILETA -ŽIVĚ-

NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ

INFO O WEBU