Přidat na Seznam.czHradecký klub dal fanouškům k Vánocům nové webovky

22. prosince 2010 22:23. /Autor ~ REDAKCE / # 2 MIN. / AKTUALITY, FC HRADEC KRÁLOVÉ, SPORT
Nový web

Nový web FCHK

Fotbalový klub si pro své příznivce připravil příjemné předvánoční překvapení. O nových oficiálních stránkách Votroků se mluvilo více než půl roku a vedení klubu garantovalo, že ke spuštění dojde právě před Vánoci. A tak se také stalo, když 2 dny před Štědrým dnem došlo ke spuštění nových webovek, které splňují veškeré požadavky fanoušků. Nové stránky vznikaly, jak se říká od podlahy, a proto mají i nový design v klubových barvách a na první pohled vypadají opravdu podle všech představ. Mají prakticky všechno, co takový web musí obsahovat – od historie klubu po vizualizace Malšovické arény.

Nejdůležitějším indikátorem povedenosti stránek je zda se líbí fanouškům. A podle ankety, která je na klubových stránkách, se nový web líbí bezmála 90% lidí, což je krásné číslo. Oproti starým webovkám jsou ty nové krok správným směrem. Pro tak velký klub, jakým Hradec bezpochyby je, jsou důstojnou vstupní branou k informacím, statistikám, tabulkám, kontaktům a dalším faktům a otázkám, které se klubu týkají. Všechny důležité a oblíbené sekce na webu zůstávají. Rozšíření se dostalo obsahu historie klubu, hráčských legend a také budoucí Malšovické arény, kde jsou zobrazeny nové vizualizace přepracovaného projektu. Na nových stránkách zatím chybí např. tabulka s přestupy a nějaké větší registrované diskuzní fórum.

Klub také od 6. prosince nabízí permanentky na jarní část s 50% slevou. V domácím prostředí odehraje Hradec na jaře 6 zápasů. Alespoň ve 4 z nich je pro budoucí účast v Gambrinus lize takřka nezbytné získat 3 body. V nejbližší době můžete některé současné i bývalé fotbalové tváře vidět na Texim Cupu 27. prosince v hale Slavie.


  SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU


  Facebook

  X

  Instagram

  Threads

  16 646

  3 022

  2 612

  334


  #TWEETY

  ~PANORAMA

  @MENÍČKA  Koncept studie Velkého náměstí