Přidat na Seznam.cz  

Fotbalisté odjíždějí do Turecka ladit formu na ligu

Autor ~ LUPI 5. února 2011 | # 1 419 ZHLÉDNUTÍ

Antalya, Turecko

Hradecký fotbalový tým odletěl na plánovanou herní přípravu do Turecka. Tam ve třech zápasech narazí na naše poměry neobvyklé týmy. Prvním je NK Čelik Zenica z Bosny a Hercegoviny, který je aktuálně na 10. místě v jejich Premijer Lize. Druhým týmem je PFC Montana z Bulharska, který je rovněž na 10. místě v nejvyšší soutěži A Grupa. Posledním týmem, který s Hradcem odehraje přátelský zápas je Slavia Sofia, také z Bulharska, která je aktuálně na 7. pozici. Podle předpovědi počasí má být o víkendu kolem 15°C a během týdne se teploty mají vyšplhat i nad 20°C při slunečném počasí.

Liga se blíží mílovými kroky. Do začátku jarní části zbývají poslední 3 týdny. Během nich musí Hradec chytit formu, hlavně tu střeleckou, aby začátek jara zvládl alespoň tak, jako start se Spartou Praha. Ovšem ještě před začátkem jarní části odehraje Hradec na lízátkách generálku s Bohemians 1905. Zápas je naplánován na neděli 20. února, ale už od 16 hodin. Bohemka bezpochyby dobře prověří Hradec. Je to velmi těžký a nepříjemný soupeř, jeho hra je hlavně silová.

O týden později Votroci odcestují do Plzně, kde se střetnou s aktuálně nejlepším týmem ligy. Bude to nesmírně těžký zápas. Hradec se musí v tomto utkání představit co nejlépe, protože s Plzní prakticky nemá co ztratit. Tento zápas bude vysílán v televizi na programu ČT4 v sobotu od 18:20 hod.

O další týden později, přesněji 6. března, fotbalisté Hradce odehrají veledůležitý zápas proti Českým Budějovicím, které jsou na tom tabulkově stejně. Tady musí Hradec ukázat, že si umí poradit se soupeřem podobných kvalit a přesvědčit všechny, že do ligy patří a dokáže se v ní udržet. Pouze s výhrou budou fanoušci černobílých spokojeni.

Na herní přípravu do Turecka se už všichni fotbalisté těší jako malí kluci. „Určitě se těším a těším se také na konfrontaci s jinými týmy, které vůbec neznám,“ řekl Tomáš Rezek, který se nedávno zapojil do přípravy. „Těším se. Byl jsem takto na soustředění v zahraničí pouze jednou, a to s dorostem v Tunisu, ale tam to bylo spíše o běhání. V Turecku to bude vše o hře, takže se moc těším. Také tam je příjemnější počasí. Současné mrazy jsou opravdu špatné,“ řekl také pro klubový web zelenáč Jaroslav Zelený. Ovšem pro Pavla Černého, který během tří měsíců navštíví tuto destinaci již potřetí, to bude už skoro jako doma. Na fotbalisty čeká také příjemné počasí. Během týdne se má teplota přes den pohybovat v rozmezí 16-20°C a převážně by mělo být slunečno. Hotel Melas Lara, ve kterém jsou hráči ubytováni je opravdu velmi elegantní a byl otevřen na jaře 2009. Podívejte se na fotogalerii, jaké to tam hráči mají: FOTOGALERIE

Hradec během posledních tří týdnů doladí formu a věřme, že se mu podaří navázat podobným způsobem na loňskou úchvatnou jarní sérii, která rozhodla o tom, že se stal vítězem druhé ligy.

Hlasujte také v nové anketě pro ligové týmy, které si myslíte, že mají největší pravděpodobnost na sestup do druhé ligy: ZDE


  DEJTE HRADCI LIKE NA FACEBOOK, DĚKUJEME :)

  Dvoukolejka od Stéblové do Pardubic má zelenou, stavbě již nebrání nic v cestě. Vznikne nová zast. Stéblová obec, t…
  RT : Takto v Hradci Králové vzniká pitná voda z řeky. Jedovaté látky ničí aktivní uhlí
  RT : Bonusy za . Fakultní nemocnice v hlásí, že v mimořádném termínu koncem května vyplatila podle pokyn…
  RT : Umělci z Filharmonie již několik týdnů hrají na různých místech města. Je velice působivé je slyšet…
  RT : 🤝 Dojednáno, potvrzeno! a jsou partnerskými kluby.
  Knihovna města Hradec Králové pořádá výstavu Gočárův Hradec. Od 1. do 29. června ve foyer budovy ve Wonkově ulici s…
  6. června 2020 uplyne 60 let od mistrovského titulu. Výhra 4:0 nad Slovanem Bratislava znamenala, že se Votroci cob…

  11.725

  1.482

  1.260


  #STREAM ZPRÁV

  ~WEBKAMERY

  @MENU


  96 %

  96 %

  94 %

  94 %

  92 %

  91 %

  91 %

  88 %

  87 %

  nové

  nové


  Chirurg. komplex FNHK (- 1 %)

  Regionální sídlo ČSOB (~ 0 %)

  Dvoukolejka HK ~ PCE (- 1 %)

  Univerzita Karlova (~ 0 %)

  Obytný blok Koruna (+ 1 %)

  Fotbalová aréna (+ 1 %)

  Jižní spojka (+ 1 %)

  Severní tangenta (+ 2 %)

  Křižovatka Mileta (~ 0 %)

  Hotel Aldis

  Areál G+V kasáren

  Všechny projekty a stavby v HK

  Najděte si, co hledáte!  Lze hlasovat pro více odpovědí, do konce zbývá...

  HRADEC KRÁLOVÉ DNES

  NOVINKY NA WEBU

  NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

  PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ

  INFO O WEBU