Přidat na Seznam.cz  

Kotalovo eso v rukávu. Jandík dal za 6 minut 2 góly

Autor ~ LUPI 18. dubna 2011 | # 1 537 ZHLÉDNUTÍ

FK Ústí nad Labem

Zápas se pomalu schyloval ke konci. Bezgólová remíza 0:0 a jeden bod ze hřiště soupeře by byl dobrý výsledek. Náš tip tohoto zápasu byl 1:1, ale je dobře, že nevyšel. V posledních vteřinách zápasu se totiž stalo něco, co svět neviděl. Obránce Marek Jandík, který nastoupil v 84. minutě, vstřelil první gól v 88. minutě a druhý přidal v 90. minutě. Možná ani on sám tomu nemohl uvěřit – 2 góly za 2 minuty devadesát. Navíc nastoupil teprve ke druhému utkání v lize, předtím odehrál čtvrthodinu v Plzni. Trenér Kotal provedl brilantní střídání, které týmu vyneslo 3 body a prakticky je v lize zachráněn.

Před začátkem jarní části jsme předpovídali, že by Hradec mohl navázat na loňskou úspěšnou jarní sérii z druhé ligy, která mu vynesla tak vytoužený postup. Podle průběžných výsledků se to Hradci daří zatím velmi dobře plnit i tentokrát. Důležité domácí zápasy, které Hradec musel vyhrát, vyhrál.

HRK 2:0 CBU
HRK 2:1 PRI
HRK 2:1 OST

Hráči nyní mají po důležité výhře nad Ústím dva dny volna. V tabulce jsou na krásném devátém místě a mají 31 bodů. Už měsíc si Hradec drží neporazitelnost, kterou bude chtít se Zbrojovkou Brno ještě o týden prodloužit.

V Ústí se sice hrál celý zápas podprůměrný spací fotbal, ale i to Hradci stačilo k zisku tří bodů. Do Teplic přišlo pouhých 805 diváků, přibližně 105 jich bylo z Hradce. Votroci měli šance až ve druhém poločase. Po přihrávce od Poděbradského ve vápně přestřelil bodlem Klapka. O chvíli později centr Pilaře usměrnil těsně vedle Hochmeister. Dalekonosnou střelu Fischera zlikvidoval ústecký Vorel, který za pár minut později reflexně vyrazil i dorážku od Pavla Dvořáka. Poté to ale už přišlo. Po rohovém kopu se do míče hlavou opřel Jandík a bylo to 0:1. O dvě minuty později šel Hradec do brejku, který vedl Štěpán, vystřelil a míč se od ústeckého brankaře odrazil k Jandíkovi, který ho dorazil do sítě. Hradec již druhé utkání po sobě rozhodl ke konci zápasu, to se mu stávalo právě ve druhé lize, kde v posledních 15 minutách rozhodoval zápasy.

„Jsem hrozně moc šťastný, nečekal jsem, že bych ve druhém ligovém startu mohl dát dva góly. Dá se to říct i tak, že jsem zajistil setrvání mužstva v lize,“ řekl šťastný Marek Jandík po utkání. Trenér Kotal poté prohlásil, že pokud Brno s Libercem nevyhraje, tak si myslí, že je tým zachráněn.

V neděli do Hradce zavítá sestupem ohrožená Zbrojovka Brno, která podlehla před týdnem v Ondrášovka Cupu i třetiligové Kroměříži. Hradec je doma silný, pokud předvede podobnou hru, jako proti Baníku, vstřelí rychlý gól a pak jich ještě pár přidá, tak se může na lízátkách na 110 procent slavit. Navíc ve středu hraje Brno odvetu v Kroměříži. Hradec bude chtít před domácím publikem za každou cenu vyhrát, a to potřetí v řadě.

Na lízátka si určitě najde cestu alespoň 7 tisíc fanoušků, aby opět bylo vyprodáno.

Náš tip: HRK 3:0 BRN


  DEJTE HRADCI LIKE NA FACEBOOK, DĚKUJEME :)

  Dvoukolejka od Stéblové do Pardubic má zelenou, stavbě již nebrání nic v cestě. Vznikne nová zast. Stéblová obec, t…
  RT : Takto v Hradci Králové vzniká pitná voda z řeky. Jedovaté látky ničí aktivní uhlí
  RT : Bonusy za . Fakultní nemocnice v hlásí, že v mimořádném termínu koncem května vyplatila podle pokyn…
  RT : Umělci z Filharmonie již několik týdnů hrají na různých místech města. Je velice působivé je slyšet…
  RT : 🤝 Dojednáno, potvrzeno! a jsou partnerskými kluby.
  Knihovna města Hradec Králové pořádá výstavu Gočárův Hradec. Od 1. do 29. června ve foyer budovy ve Wonkově ulici s…
  6. června 2020 uplyne 60 let od mistrovského titulu. Výhra 4:0 nad Slovanem Bratislava znamenala, že se Votroci cob…

  11.725

  1.482

  1.260


  #STREAM ZPRÁV

  ~WEBKAMERY

  @MENU


  96 %

  96 %

  94 %

  94 %

  92 %

  91 %

  91 %

  88 %

  87 %

  nové

  nové


  Chirurg. komplex FNHK (- 1 %)

  Regionální sídlo ČSOB (~ 0 %)

  Dvoukolejka HK ~ PCE (- 1 %)

  Univerzita Karlova (~ 0 %)

  Obytný blok Koruna (+ 1 %)

  Fotbalová aréna (+ 1 %)

  Jižní spojka (+ 1 %)

  Severní tangenta (+ 2 %)

  Křižovatka Mileta (~ 0 %)

  Hotel Aldis

  Areál G+V kasáren

  Všechny projekty a stavby v HK

  Najděte si, co hledáte!  Lze hlasovat pro více odpovědí, do konce zbývá...

  HRADEC KRÁLOVÉ DNES

  NOVINKY NA WEBU

  NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

  PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ

  INFO O WEBU