Přidat na Seznam.cz  

FC Hradec Králové

Poločas jako z režie FC Barcelona. Role Messiho se ujal nováček v týmu Tomáš Mrázek. Ten dal během 17 minut 4 góly a na další ještě přihrával. Po dnešku to vypadá, že Hradec našel střelce. Hlavně na ose Mrázek, Černý, Malinský, Jedunov bylo Viktoriánům pořádné horko, aby ne, vždyť dostali za 28 minut 7 gólů. Hradec otevřel svoji střelnici na hřišti v pražských Satalicích v 17. minutě, tam se poprvé trefil Mrázek a o tři minuty později opět zaznamenal branku. Ve 26. minutě nechal vyniknout Černého a o minutu později se prosadil ještě Pávek. Ve 30. a 34. minutě se opět prosadil Mrázek a ve 42. se přidal také Jedunov.

Hradec za 28 minut v utkání Tipsport ligy vstřelil skoro tolik branek jako za celý podzim. Opravdu nevídané galapředstavení, které Hradec vyhrál rozdílem snad dvou tříd. Po dnešku, kdyby Hradec nepodepsal kontrakt s Mrázkem a ještě také s Jedunovem, bylo by to šílenství. Uvidíme co přinesou další zápasy, každopádně tento výsledek zůstane v paměti ještě hodně dlouhou dobu. Po dnešní výhře 7:1 to vypadá, že se Mrázek, ale i Jedunov mohou stát nejlepším a nejvýhodnějším přestupem zimního přestupového okna u nás. Stačí dát totiž dohromady tuto sestavu: Lindr – Fischer, Fukal, Lencevič, Poděbradský – Janoušek, Pávek, Jedunov, Černý – Malinský, Mrázek; a máte za poločas jistých sedm gólů.

Žižkov také hrál v nejsilnější sestavě, ale po třech brankách v rozmezí několika minut však působil dojmem týmu z první divize. Po poločase se trochu prostřídala sestava i v hradeckém týmu a gól už nepadl, i když šancí bylo dost. I když Žižkov zaznamenal snížení na 7:1, tak dnes branku nedal, protože i osmý gól si srazil do branky hradecký obránce Lencevič.

„Prvních patnáct minut nenasvědčovalo tomu, že bychom mohli takhle výrazně uspět. Myslím si, že celkově to utkání rozhodl jednoznačně první poločas, sice jsme ten druhý dá se říct prohráli 0:1, ale po celý zápas jsme byli lepší, dali jsme nevídaných 7 gólů a svoji převahu jsme vyjádřili i gólově, hlavně v první půli. Tomáš Mrázek má předpoklady a proto jsme ho také zkoušeli, teď je na vedení klubu, jak se dohodne s jeho mateřským klubem a zda posílí naše řady,“ řekl po zápase trenér Václav Kotal.

Gólostroj:
17. Mrázek
20. Mrázek
26. Černý
27. Pávek
30. Mrázek
34. Mrázek
42. Jedunov
+
64. Lencevič vl.

Můžete se také podívat na náš Facebook, kde jsme upravili fotku Lionela Messiho, jak by vypadal v hradeckém dresu, docela mu to sluší! Nyní je však jisté, že ho už nebudeme v Hradci potřebovat, našli jsme Mrázka.


  DEJTE HRADCI LIKE NA FACEBOOK, DĚKUJEME :)

  Kamera připevněná na klacky či tykadla a jede se. Dopravní podnik připravil pro milovníky MHD video z ranní špičky…
  Slezská plovárna na břehu Orlice rozšiřuje své aktivity. Novým přírůstkem, který oživí místní břehy je říční molo H…
  Hokejisté postupují po remíze 1:1 v Mannheimu do čtvrtfinále . Jejich soupeřem bude z…
  Hradec Králové si o víkendu připomněl 30 let svobody. Pojmenoval nové náměstí Václava Havla v kampusu univerzity, k…
  O několik nových bytů se rozroste Pražské Předměstí. Staví se tu nový bytový dům Rezidence Labská o třech podlažích…

  9.840

  1.252

  1.116


  . / STREAM  96 %

  96 %

  94 %

  94 %

  92 %

  91 %

  91 %

  88 %

  87 %

  nové

  nové


  Chirurg. komplex FNHK (- 1 %)

  Regionální sídlo ČSOB (~ 0 %)

  Dvoukolejka HK ~ PCE (- 1 %)

  Univerzita Karlova (~ 0 %)

  Obytný blok Koruna (+ 1 %)

  Fotbalová aréna (+ 1 %)

  Jižní spojka (+ 1 %)

  Severní tangenta (+ 2 %)

  Křižovatka Mileta (~ 0 %)

  Proměna Rozárky

  Areál G+V kasáren

  Všechny projekty a stavby v HK

  Najděte si, co hledáte!  Miniaplikace

  Lze hlasovat pro více odpovědí, do konce zbývá...

  HRADEC KRÁLOVÉ DNES

  NOVINKY NA WEBU

  NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

  PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ