Přidat na Seznam.cz  
Hradec remizoval se Slovanem

Hradec remizoval se Slovanem

Mistrovský a hlavně v dnešním podání marný Liberec jen díky Hradci na lízátkách remizoval. Hned první střela Štajnera skončila v hradecké brance. Brankář Koubek udělal podobnou hrubku jako Lindr v utkání s Jabloncem. Severočeské duo ligových klubů tak přispělo do fondu fotbalové zábavy. Lehká střela, při které Koubek zazmatkoval skončila při nevěřícném údivu všech fanoušků v síti. Takový kiks v prvních minutách otřese s každým mužstvem, Hradec se však vzpamatoval a vytvořil si celou sérii šancí. Rostoucí tlak na libereckou obranu ukončil povedeným centrem Štěpán, který našel Dvořáka a ten uklízel míč do branky hostů.

I když první poločas skončil remízou, Hradec byl na hřišti jasně lepší, což dokládalo několik šancí. Jednou se Harba netrefil do poodkryté branky, další obrovskou šanci měl opět Dvořák, jehož střelu liberecký Hauzr vychytal, stejně jako šanci Šislera a příležitost Poděbradského. Dobré kličky a náběhy do útočné fáze měl také Holeš, jeho forma roste zápas od zápasu.

Do druhého poločasu nastoupil Hradec v lehkém útlumu, Liberci šlo daleko lépe útočení než jeho děravá obranná fáze. Hra byla poté celkem vyrovnaná. Ale v 66. minutě Hochmeister při souboji ve vápně zahrál rukou, dostal červenou kartu a Štajner šel kopat penaltu. Dloubákem poslal Liberec do vedení 1:2. Následná hra o deseti byla možná ještě lepší než v jedenácti, fanoušky hnaní Votroci bojovali alespoň o bod za remízu.

Nakonec Hradci bylo přáno a po samostatném úniku se v 83. minutě prosadil poprvé v ligovém zápase Haris Harba, vyrovnal, svlíkl si dres a běžel k rohovému praporku oslavit svoji povedenou trefu s elegantním únikem, kterému předcházelo sklepnutí od Dvořáka. Samostatný únik od půlky hřiště s gólem bylo Harisovo bosenské sólo.

Hradec byl sice v zápase lepším týmem, ale daroval Liberci rovnou dvě branky. Také rozhodčí Paták byl až moc úzkostlivý při posuzování některých momentů zápasu. Zejména šance Uškoviče na konci prvního poločasu, která zaváněla tím, že to ofsajd vůbec nebyl a mohl to být regulérní gól. Jak to nakonec bylo s ofsajdem se nikdo nemohl podívat ani v oblíbeném dohránu České televize, která dnešní zápas Hradce s Libercem vtěsnala do dvaceti vteřin a jiné reportáže zápasů mají stopáž minimálně dvě minuty. Od té doby, co Hradec nevyhověl požadavkům ČT na vysílání zápasu z minulé sezony, nebyl od té doby na České televizi ani jednou a zřejmě má tak černý puntík u Oty Černého. Hradec nakonec dva góly sám dal a bere bod za remízu, i když určitě po prvním poločase toužil po třech.

Na stadion se přišlo při krásném nedělním odpoledni podívat 4.231 fanoušků, což je 59 procent aktuální kapacity lízátek.


  DEJTE HRADCI LIKE NA FACEBOOK, DĚKUJEME :)

  RT : 🗻 V zimní přípravě už jsme nejvyšší vrchol zdolali. 😉 Votroci so dnes pořádně hrábli, vystoupali na Sněžku. O 23 km…
  RT : 🏆🇨🇿 Informace ke vstupenkám na finále :
  RT : V Hradci Králové má podle Národního investičního plánu vzniknout plavecký bazén za půl miliardy, sportovní hala za…
  V historickém centru města se na Bílé věži uskutečnil výcvik profesionálních hasičů z Hradce, kteří zde zkoušeli zá…
  IKEA otevře v Hradci v roce 2020 své výdejní místo pro objednávky z e-shopu. Zákazníci si tak budou moct zboží snad…
  V Hradci se má ve čtvrtek 23. ledna otevřít parkoviště u fakultní nemocnice pro 205 vozů, z toho 8 míst bude vyhraz…
  Ještě před týdnem probírali důležitá dopravní témata o kraji na ministerstvu dopravy s ministrem Kremlíke…

  10.604

  1.288

  1.174


  . / STREAM  96 %

  96 %

  94 %

  94 %

  92 %

  91 %

  91 %

  88 %

  87 %

  nové

  nové


  Chirurg. komplex FNHK (- 1 %)

  Regionální sídlo ČSOB (~ 0 %)

  Dvoukolejka HK ~ PCE (- 1 %)

  Univerzita Karlova (~ 0 %)

  Obytný blok Koruna (+ 1 %)

  Fotbalová aréna (+ 1 %)

  Jižní spojka (+ 1 %)

  Severní tangenta (+ 2 %)

  Křižovatka Mileta (~ 0 %)

  Proměna Rozárky

  Areál G+V kasáren

  Všechny projekty a stavby v HK

  Najděte si, co hledáte!  Lze hlasovat pro více odpovědí, do konce zbývá...

  HRADEC KRÁLOVÉ DNES

  NOVINKY NA WEBU

  NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

  PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ

  INFO O WEBU