Přidat na Seznam.czStudentské slavnosti s Memphis, Mandrage a DJskou stage

16. října 2012 0:05. /Autor ~ REDAKCE / # 2 MIN. / AKTUALITY, FESTY, VOLNÝ ČAS

Hradecké studentské slavnosti

Hradecké studentské slavnosti startují dnes v 16 hodin v hale TJ Slavie. Hradec Králové je městem studentů a ti si žádají bohatý kulturní život. Studentská unie UHK a IFMSA, studentské organizace podporující studentské aktivity a kulturní život hradeckých studentů za podpory Vision Production připravují první ročník Hradeckých studentských slavností. Nový hudební festival s účastí hradeckých studentských kapel i známých českých hudebních skupin bude velkolepým startem nového akademického roku s cílem vybudovat každoroční tradici s oslavou studentského života v rytmu skvělé hudby a se spoustou zábavy.

Hlavní stage nabídne samozřejmě Mandrage a také hradecké Memphis, kteří v jednom nedávném rozhovoru uvedli, že jsou rádi, protože se konečně dostali do playlistu Evropy 2 jako další česká skupina, která zpívá anglicky. Dále pak zahrají The Coolers, Dlouhej Tah, Rybičky 48 a Skyline.

Než se v zákulisí připraví další kapela, vyplní slavnosti i zábavný program. Připravena je kouzelnická show, mistři světa a Evropy ve footbagu a své umění na housle předvede ikona české scény Michael Hejč.

Pro milovníky elektronické hudby bude připravená i druhá stage. Na ní se představí šestice Djů. Nejznámějším z nich je Michael C, který ve známém žebříčku Thedjlist.com dříve jako jediný český zástupce pronikl do Top 50! Dále to bude hradecký Michele Cavalletto, Styx, Pat Young, Xavier J & Johny F a až z Nigérie se představí DJ Atodox.

Studenti, kteří budou chtít slavit až do rána, mohou zajít na afterparty v clubu Level. Ta startuje půl hodiny po půlnoci.

V předprodeji je možné koupit lístky do dnešní 15 hod., poté budou k dispozici na pokladnách na místě akce za 290 Kč.


  SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU


  Facebook

  X

  Instagram

  Threads

  16 616

  3 020

  2 612

  332


  #TWEETY

  ~PANORAMA

  @MENÍČKA  Koncept studie Velkého náměstí