Přidat na Seznam.czHradec jednal dvakrát o extralize. Zatím je ve stádiu úvah

31. května 2013 9:02. /Autor ~ REDAKCE / # 1 MIN. / EXPRESNĚ

Zástupci Královských lvů se v tomto týdnu dvakrát sešli se zástupci HC Mountfield na dvou pracovních schůzkách. Jednání se zúčastnili předseda představenstva Martin Soukup a místopředsedové Jiří Jiroušek a Aleš Kmoníček, na druhé straně byl přítomen prezident klubu HC Mountfield Miroslav Schön. Hlavním bodem schůzek byla možnost působení extraligového klubu v Hradci Králové. Schůzky proběhly v přátelské atmosféře a probíraly se technické možnosti spolupráce. Obě dvě zúčastněné strany mají velmi dobrý a pozitivní pocit z průběhu těchto jednání a rovnou si domluvily termín další schůzky. Ta proběhne už příští týden. Zde by se měly předložit konkrétnější návrhy vzájemné spolupráce.

Prezident klubu Miroslav Schön pro MF Dnes poznamenal: „Jednání v Hradci proběhlo v přátelském duchu, ale zatím je hodně předčasné mluvit o přestěhování extraligy do Hradce. Zatím je to spíše úvaha, která je v plenkách, pokud se však nezmění postoj Budějovic, je to jedna z možných variant,“ poznamenal pro MF Dnes prezident klubu Miroslav Schön.

Navíc se ozývají další kluby. Svůj zájem o extraligu projevilo Znojmo a Jindřichův Hradec.

Nejreálnější variantou zůstává, že se v Budějovicích nakonec nějak dohodnou a extraliga tam zůstane, byť jednání s Hradcem vznikla na podnět HC Mountfield.


  SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU


  Facebook

  X

  Instagram

  Threads

  16 624

  3 020

  2 612

  334


  #TWEETY

  ~PANORAMA

  @MENÍČKA  Koncept studie Velkého náměstí