Přidat na Seznam.cz  

Festivalpark je otevřen

Podél cesty na Správčice proudí davy lidí, speciální autobusy na Rock for People jsou zaplněné a začínají hrát první interpreti. Takový byl obrázek dnešního úvodního dne. Už v pondělí dorazilo do Festivalparku prvních pět tisíc nedočkavců, konal se večírek. Na nápor lidí jsou připraveny i některé supermarkety. Například Tesco připravilo pro výletníky rychlý nápojový servis v místech, kde si lidé normálně berou nákupní vozíky. Je zde možno si nakoupit alkoholické i nealkoholické nápoje, nemusíte ani chodit do prodejny. Loňský ročník Rock for People navštívilo odhadem zhruba 32 tisíc lidí. V pátek mají Hradečáci vstup jen za 299 Kč.

„Letní kulturní scéna v Hradci neutichá. Krátce poté, co tu skončil letošní ročník Divadla evropských regionů, začíná další velká a úspěšná akce s názvem Rock for People. Desetitisíce návštěvníků tak z města udělají Hradec for People,“ prozradil natěšený Josef Krofta, náměstek primátora města pro oblast kultury.

Mezi největší hvězdy úterního dne bezpochyby patří kalifornská skupina 30 Second To Mars, která zahraje ty největší songy od From Yesterday, The Kill, Closer to the Edge po Kings & Queens.

Ve středu se předvedou Papa Roach, Billy Talent, The Parov Stelar Band i Gogol Bordello.

No a ve čtvrtek přijede božský Kája. Držitel stovek slavíků bude mít na Staropramen Stage vyhrazených 60 minut. Kromě něj mezi tahouny budou patřit Klaxons, Modestep, Foals a Queens of the Stone Age. Z českých luhů a hájů tu bude zpívat ještě Jan Budař & Eliščin Band. Na chvíli si stoupne na pódium i Heidi Janků.

Pro držitele Městské karty Hradec Králové organizátoři Rock for People připravili na pátek dárek. Mají vstup na závěrečný den jen za 299 Kč. Lístky se prodávají v informačních centrech na Velkém náměstí, Gočárově třídě a na Hlavním nádraží ČD, pro získání vstupenky se musíte prokázat městskou kartou. Tu si vezměte i na Rock for People.

Závěrečný den festivalu bude plně věnován pestrému žánru interpretů, které nabízí česká a slovenská hudební scéna. Zahrají Kryštof, Kabát, Horkýže Slíže, Charlie Straight, Portless (Support Lesbiens), Aneta Langerová, Tomáš Klus, Filharmonie Hradec Králové, Mandrage, Prago Union, Vec, Eddie Stoilow & brankář Chelsea FC Petr Čech, Pražský výběr a mnoho DJs.

Na Rock for People se neztratíte, každý návštěvník festivalu dostane mapu!

Festivalpark je takové miniměsto ve městě. V areálu Rock for People je k dispozici mnoho služeb, atrakcí a pro gurmány i dostatek jídla s pitím. Funguje zde ERA Bankomat, hospoda, která nikdy nezavírá, potraviny, restaurace Potrefená Husa, také KFC, stánek s produkty RfP, stylingové studio, pláž Staropramen, hřiště na street ball, kavárna MF Dnes, Zanussi point, což je plac pro ledničky a mikrovlnky, lezecká stěna a kdo by si chtěl zajezdit v areálu, může si půjčit koloběžku.


  DEJTE HRADCI LIKE NA FACEBOOK, DĚKUJEME :)

  RT : Chyběli jsme vám tady? 🔥🧯Hasičské novinky už i z Královéhradeckého kraje! @hkregion
  RT : Česká poštovna Anežka na Sněžce je prázdná! Nejvýše položená budova ČR je od neděle prázdná a zabezpečená proti sil…
  Festival hlásí na letošní nadupaný ročník RFP 2020 vyprodáno! Fanoušci vykoupili všechny vstupenky b…
  RT : Ladislav Škorpil byl včera (naprosto zaslouženě) uveden do Síně slávy Unie profesionálních trenérů. Gratulujeme! 👏…
  K novému parkovišti u fakultní nemocnice, které bylo realizováno za 3 měsíce, připravuje Hradec semafory na křižova…
  RT : Divocí koně na Plachtě přispěli k obnově slatinné louky i pestrých porostů na březích rybníka…
  Hasiči v Královéhradeckém kraji evidovali do půl páté odpoledne 270 událostí. V Hradci zasahovali u popadaných větv…

  10.940

  1.304

  1.186


  . / STREAM  96 %

  96 %

  94 %

  94 %

  92 %

  91 %

  91 %

  88 %

  87 %

  nové

  nové


  Chirurg. komplex FNHK (- 1 %)

  Regionální sídlo ČSOB (~ 0 %)

  Dvoukolejka HK ~ PCE (- 1 %)

  Univerzita Karlova (~ 0 %)

  Obytný blok Koruna (+ 1 %)

  Fotbalová aréna (+ 1 %)

  Jižní spojka (+ 1 %)

  Severní tangenta (+ 2 %)

  Křižovatka Mileta (~ 0 %)

  Proměna Rozárky

  Areál G+V kasáren

  Všechny projekty a stavby v HK

  Najděte si, co hledáte!  Lze hlasovat pro více odpovědí, do konce zbývá...

  HRADEC KRÁLOVÉ DNES

  NOVINKY NA WEBU

  NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

  PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ

  INFO O WEBU